سایت جامع خودرو در ایران


» رونمایی از دودمان جدید A8 audi در تابستان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

رونمایی از دودمان جدید A8 audi در تابستان

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶


رونمایی از دودمان جدید A8 audi در تابستان

audi خودروی پرچم‌دار A8 را با توانایی‌ها و فناوری‌های پیشرفته و جدید در تابستان رونمایی خواهد کرد.
audi مدل جدید A8 را به‌سرنویس سدانی با فناوری خودران بهبودیافته طی ماه آینده و پیش از ارائه رسمی به بازارهای جهانی، در همایش اسپانیا رونمایی خواهد کرد؛ خودرویی که جهشی بلند برای این خودروساز برجسته آلمانی در زمینه خودروهای خودران خواهد بود.
به گزارش زومیت خودروی A8 با بهره‌گیری از سطح ۳ سیستم‌های خودران، این پروانه را می‌دهد تا سیستم هوشمند خودرو در شدامد سنگین بزرگراه‌ها مهار را به دست بگیرد و با سرعتی برابر ۶۰ کیلومتر بر ساعت دم را هدایت کند.
این سیستم پیشرفته که انجمن مهندسان خودرو دم را «هدایت و مهار مشروط» می‌نامند؛ بدین معنا است که راننده می‌تواند چشمان خود را از جاده بردارد و به کارهایی غیر از رانندگی بپردازد. ولی همیشه باید این آمادگی را داشته باشد تا در چهره لزوم مهار خودرو را به دست بگیرد.
بر بنیاد پسینیان اظهارنظر مدیرعامل audi، روپرت استادلر، به کارگیری سیستم خودران A8 تنها در کشورهایی امکان‌پذیر است که از دید قانونی منعی در این زمینه نداشته باشند.
از آنگونه دیگر ویژگی‌های پیشرفته در این خودرو می‌توان به سیستم عامل جدید دم اشاره کرد که به ادعای audi بسیار نوآورانه است و از توان پردازش بسیار خیره‌کننده‌ای برخوردار خواهد بود. همچنین سیستم مرکزی کمک‌راننده در خودروی A8 سرشناس به ZFAS مغز اندیشمند همگی فرمان‌های هوشمند کنترلی این خودرو است که امکان رانندگی به‌چهره خودران را فراهم می‌کند. این آی تی به‌چهره بی‌سیم اطلاعاتی درباره‌ی روش رانندگی به سرورهای ابری ارسال می‌کند تا بدین روش به audi در بهبود عملکرد سیستم خودران خودرو یاری رساند.
شرکت audi در گزارش سالیانه خود که ماه پیش منتشر شده است، می‌گوید:
به‌جرئت می‌توان گفت خودروی A8 آغازی خواهد بود برای یک گذرگاه جدید در شرکت audi که بنیاد دم نخستین بار بدست مدیر بخش طراحی audi مارک لیخته، بنا شده است. طراحی دم نیز با الهام از نمونه مفهومی ارائه‌شده در نمایشگاه لس‌آنجلس ۲۰۱۴ خواهد بود.

رونمایی از دودمان جدید A8 audi در تابستان

audi به ساخت A8 در کارخانه خود واقع در شهر نکارسوم آلمان پیوستگی خواهد داد. سالنی جدید در این کارخانه برپایی شده است که به مونتاژ قطعات خودرو می‌پردازد و کارگاه جدیدی برای audi به‌حساب می‌آید.
بر بنیاد اعلام audi، برای نخستین بار در ساخت بدنه‌ی A8 از ۴ ماده‌ی استیل، آلومینیوم، منیزیم و فیبر کربن کاربرد شده است. با هستی به کارگیری ترکیبات سبک در این خودرو، به علت به کارگیری فناوری‌های جدید وزن A8 افزایش خواهد یافت. audi جزییات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده است.
audi سال گذشته ۲۴,۳۹۹ دستگاه از خودروی A8 در جهان به فروش رساند که در سنجش با فروش ۳۱,۱۴۶ نسخه در سال پیش از دم، دچار افت فروش شده است.
پسینیان مدل از دودمان چهارم مدل A8 برای نخستین بار در مردادماه امسال در شهر بارسلونا و در قالب مراسمی با نام «نخستین همایش audi» رونمایی خواهد شد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام