سایت جامع خودرو در ایران


» شایستن باز شدن ناگهانی درب‌های ب‌ام‌و سری 7 E65 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


انگار کنید در حال رانندگی ناگهان درب خودرو به‌چهره غیرمنتظره‌ای باز می‌شود. خب این صحنه خیلی هیجان‌انگیز نیست! این همان چیزی است که ب‌ام‌و در برخی از مدل‌های سری ۷ خود دیده و از این رو فراخوانی را ترتیب داده است.


دشوار بر پایه گفته‌های سازمان ملی ایمنی شدامد بزرگراه‌ها به سیستم‌های دسترسی آسان و بسته شدن نرم و خودکار درب‌ها مربوط می‌شود که شاید خطری را در پی داشته باشد.


تنها خودروهایی که به‌چهره سفارشی از این سیستم‌ها بهره می‌برند تحت تأثیر فراخوان پیمان گرفته ولی به نظر می‌رسد مدل‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ از محصولات ۷۴۵i، ۷۵۰i، ۷۶۰i و همچنین آلپینا B7 در لیست فراخوان پیمان دارند. از میان ۶۳۰۱۰ دستگاه سری ۷ فروخته شده در هنگام مقطع زمانی، شمار ۴۵۴۸۴ دستگاه تحت تأثیر فراخوان پیمان می‌گیرند. مالکان خودروهای یاد شده در دیگر بازارها نیز باید با نمایندگی محلی خود برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.

هنوز تا این مرحله راه چاره‌ای پیدا نشده ولی مطمئن باشید که ب‌ام‌و در حال کار بر روی این مسئله بوده و مالکان این خودروی لوکس را در آینده آگاه خواهد کرد. این فراخوان کاملاً متفاوت از فراخوانی است که درباره نشت روغن M760Li جدید اعلام شده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام