سایت جامع خودرو در ایران


» همکاری ایرباس و پاگانی برای خلق هوایرای آسمان‌ها! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


پاگانی با کمپانی ایرباس برای خلق طراحی کابین جدید Infinito برای مدل ACJ319neo همکاری کرده است.


با نگاهی به کابین این هواپیما می‌توانیم به کارگیری پوشش چرم مرغوب، تریم فیبر کربن و نورپردازی‌های LED را تماشا کنیم. این هواپیما همچنین به کف‌پوش‌های چرمی نرم و کف چوبی مجهز شده است. این پوشش‌ها منجر به برپایی گذرگاه طبیعی در سراسر کابین شده‌اند.


اگر این موارد هنوز شما را تحت تأثیر پیمان نداده‌اند باید گفت ایرباس و پاگانی مبلمانی فیبر کربن دست‌ساز و مرکز مدیای پیشرفته با تلویزیون صفحه تخت را گسترش داده‌اند.
مصرف‌کنندگان همچنین دیوار جداکننده بزرگی را میان بخش‌های کنفرانس و سالن استراحت خواهند دید. با فشار یک دکمه می‌توان هنگام را از حالت شفاف به حالت مات درآورد؛ ولی کار فوق‌العاده‌ی این دو شرکت “سقف آسمان” است که نمایی زنده از آسمان را در بالای هواپیما به نمایش درمی‌آورد.


هوراچیو پاگانی می‌گوید: “ترکیب هنرمندانه‌ی مواد ویژه و ویژه هرگز پیش از این در یک هواپیما بکار نرفته و در اینجا نیز از زبان طراحی ویژه پاگانی کاربرد شده است. کاربرد تجارب ما در فضاهای وسیع‌تر کابین‌های ایرباس یک کار جدید و گیرا برای ما بوده است.”

این نخستین باری نیست که ایرباس با یک کمپانی خودروسازی همکاری می‌کند. بخش بالگرد ایرباس پیشترً با قسمت طراحی peugeot برای ساخت مدل H160 همکاری کرده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام