سایت جامع خودرو در ایران


» گارانتی ۷ ساله باتری خودروهای هیبرید toyota در ایران ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش تازه ها خودرو ،بامداد روز گذشته شرکت ایرتویا نماینده انحصاری toyota در ایران، نشست خبری پیرامون خدمات پس از فروش محصولات خود به‌خصوص خودروهای هیبریدی را در محل شرکت برگزار کرد. در این مراسم فرزاد صالحی، دستیار بازاریابی ایرتویا و هادی سرهنگی، دستیار خدمات پس از فروش ایرتویا به نمایندگی از شرکت در این نشست خبری حضور داشتند.

۳+۷
هادی سرهنگی دستیار خدمات پس از فروش ایرتویا در ابتدای نشست بیان کرد: در سال ٢٠١۶ این شرکت پاداش تعالی رضایتمندی مشتریان toyota در سطح جهانی را برای هفتمین سال پیاپی، از هنگام خود کرد. همچنین در ارزیابی‌های انجام شده در کشور، ایرتویا در درازا سال ١٣٩۵ رتبه یک رضایتمندی مشتری را برای سومین دوره پیاپی از سازمان ISQI دریافت کرده است.

۴۶ نماینده پرکار در کشور تا پایان سال ۹۶
هادی سرهنگی در پیوسته افزود: در حال آماده نزدیک ۳۰ نماینده پرکار در سطح کشور، در حال خدمت رسانی و انجام سرویس محصولات toyota و lexus هستند که این شماره تا پایان سال به ۴۶ مرکز افزایش خواهد یافت. وی در پیوسته در پاسخ به سوالی مبنی بر پیشباز مردم از خودروهای هیبریدی به ویژه toyota پریوس که سرنویس پرفروش‌ترین خودروی هیبریدی در جهان را یدک می‌کشد، گفت: آمار واردات این خودرو به نسبت بسیاری از رقبای هم بها در بازار ایران بیشتر بوده است. از طرفی پیشینه ۷ ساله ایرتویا در تعمیر و نگهداری خودروهای هیبریدی این اطمینان را به مشتریان داده است که در چهره خرید این خودرو در آینده مشکلی نخواهند داشت. پریوس به سرنویس دوست داشتنی‌ترین خودروی هیبریدی جهان شناخته می‌شود که زندگی باتری‌های هنگام حداقل۱۰ تا ۱۵ سال است. شرکت ایرتویا نیز برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان گارانتی ۷ ساله باتری را برای این خودرو در نظر گرفته است، که در چهره بروز دشوار، باتری به‌طور کامل ی می شود.

طرح نانوتگ در مرحله اجرایی
هادی سرهنگی در پیوسته بیان کرد: تا دو ماه آینده طرح نانوتگ قطعات toyota تکمیل و اجرایی خواهد شد. نانوتگ طرحی است که مشتریان می‌توانند به راحتی از اصلی بودن قطعات یدکی خودرو آگاه و از گارانتی شش ماه یا ۱۰ هزار کیلومتر قطعات خودرو بهره‌مند شوند.

شرایط فروش ویژه پریوس آغاز شد
از سوی دیگر فرزار صالحی مدیر بازاریابی ایرتویا به شرایط فروش ویژه toyota پریوس به فراخور ماه خجسته رمضان اشاره کرد. بر پایه شرایط جدید فروش این خودرو، مالکان طی دو سال نخست یا ۴۰ هزار کیلومتر پیمایش، هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت انجام سرویس‌های دوره‌ای پرداخت نخواهند کرد، لازم به ذکر است که این خدمات در کنار گارانتی پنج ساله و گارانتی ۷ ساله باتری خودرو است.

عرضه ۵ فرآورده جدید تا پایان سال
صالحی درباره آمار واردات رسمی محصولات toyota و lexus به کشور، گفت: ایرتویا در سال ۹۵ بیش از ۸۰ درصد از خودروهای toyota و lexus وارد شده به کشور را عرضه کرده است که همگی این خودروها دارای گارانتی ۵ ساله یا ۱۵۰ هزار کیلومتر هستند. همچنین وی از عرضه ۵ فرآورده جدید toyota و lexus که در نمایشگاه خودروی تهران شناسایی شدند، تا پایان سال تازه ها داد.

toyota کمری هیبرید به‌زودی پلاک می‌شود
صالحی در پاسخ به سوالی مبنی بر پلاک شدن خودروهای غیر آمریکایی فرآوری شده در این کشور از دسته toyota کمری هیبریدی پاسخ داد: شمار محدودی toyota کمری هیبریدی کامیاب به دریافت پلاک نشدند که البته خودروها تحویل مشتریان داده شده است و به‌زودی مجددا روند شماره‌گذاری این خودروها ازسر گرفته می‌شود. وی همچنین در پیوسته افزود: ایرتویا تاکنون سود دیرکرد این خودروها را به مشتریان پرداخت کرده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام