سایت جامع خودرو در ایران


» آغاز فروش peugeot ۲۰۰۸ تا دو هفته دیگر ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

آغاز فروش peugeot ۲۰۰۸ تا دو هفته دیگر

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶


آغاز فروش peugeot 2008 تا دو هفته دیگر
برخی منابع تو یا درون Iran KHodro اعلام می کنند که Iran KHodro و ایکاپ می خواهد تا دو هفته آینده فروش peugeot ۲۰۰۸ را سرانجام آغاز کند.
منابع درونی از برنامه فروش ۲۰۰۸ با نام طرح فروش ویژه جشن فطر اعلام می کنند و گویا بها ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قطعی شده است. این شکیبیدن هم هستی دارد که فروش این کراس اوور فرانسوی از سوم تیر آغاز شود. چنانچه بها فوق باره تایید Iran KHodro در زمان فروش باشد، بر پایه قوانین پیش فروش خودرو بیشینه ۵۰% بهای رسمی خودرو دریافت می شود. به گفته ای پیش پرداخت ۴۹ یا ۵۰ میلیون تومان برای خرید دو سپرده ای خودرو اعلام خواهد شد. Iran KHodro هم موظف است که بر پایه قوانین فروش به پیش پرداخت مشتریان تا زمان تحویل سود همکاری را اعطا کند. در حال آماده این شرکت برای بیشتر محصولاتش سود همکاری سالانه ۲۳% را در نظر گرفته است.
پیش از این بر پایه نامه ی منتشر شده در اواخر سال ۹۵، ایکاپ می تواند گنجایش فروش نزدیک ۷ هزار دستگاه را داشته باشد و با پروا به برنامه فرآوری پایان سال، به شکیبیدن بسیار چندی از سهمیه های پدران خود را در این طرح فروش هزینه می کند. تحویل سری نخست ۲۰۰۸ از ماه شهریور آغاز می شود.
تا به امروز نصب موتور سیکلت ۱٫۶ لیتری توربو ۱۶۳ اسب بخار با گشتاور ۲۴۰ نیوتون متر بر روی ۲۰۰۸ مونتاژ تو یا درون قطعی شده است. گیربکس شش سرعته ربات هم بر روی نسخه های درونی نصب می شود و مانیتور و دوربین عقب برای دم در نظر گرفته شده است. ولی در کاتالوگ رسمی ایکاپ هنوز از شمار کیسه هوا و سیستم تهویه صحبتی نشده است. بر پایه نسخه مونتاژ درونی که در محوطه برج زادروز و نمایشگاه خودرو تهران حضور داشت، ۲۰۰۸های مونتاژی به شکیبیدن نیرومند به شش کیسه هوا و سیستم تهویه ربات دوگانه مجهز است. همچنین تودوزی این خودرو از گونه پارچه بوده و کروزکنترل و محدودکننده سرعت بر روی ۲۰۰۸های مونتاژی نسبت می شود. ولی گویا سیستم تنظیم حساسیت مهار پایداری از روی دم حذف شده و امکاناتی همانند مونروف، سنسور پارک جلو، رادار نقطه کور و… بر روی نسخه های مونتاژی هستی ندارد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام