سایت جامع خودرو در ایران


» توافق بورگوارد آلمانی با خودروسازان ایرانی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

توافق بورگوارد آلمانی با خودروسازان ایرانی

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶


به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو»به نقل از ایسنا، گروه تولیدکننده خودروسازی بورگوارد (BORGWARD) به طور رسمی پخش‌کنندگان انحصاری خود در ایران را منصوب کرده است.
امضای دستک پخش‌کنندگی ایرانی نخستین نشانه این است که زایش دوباره برند خودرو BORGWARD بورگوارد، خاورمیانه را برای این شرکت خودرو میان‌المللی تشخیص داده است. این فرمایش همچنین پایه کار را برای شرکت BORGWARD بورگوارد فراهم می‌کند تا از راه بازار درونی با عرضه تجربه‌ای سطح بالا و لوکس وارد ایران شود.
مراسم امضای پیمان نامه در شهر برمن آلمان، در حضور مارتین گونترنر وزیر امور اقتصادی، کار و بنادر منطقه برمن برگزار شده و شرکت‌کنندگان از طرف تیم گروه خودروسازی BORGWARD بورگوارد دربرگیرنده اولریچ واکر مدیرعامل، تام آنلیکر دستیار مدیر فروش و بازاریابی و توماس کائتانو مدیر اجرایی برند و بازاریابی جهانی می‌شوند.

“اعلای دست یافتنی” ماهیت برند BORGWARD بورگوارد
بورگوارد اعلام کرد، زایش از نو BORGWARD بورگوارد بی گمان هیجان‌انگیزترین رویداد در بازار میان‌المللی خودرو است. این رویداد دست کمی از شالوده برند BORGWARD بورگوارد، “اعلای دست یافتنی” خودروهای BORGWARD بورگوارد ندارد. “اعلای دست یافتنی” ارزش‌های کاربرد شده برند BORGWARD بورگوارد را با گزینه‌ها و فناوری‌های امروزین ترکیب می‌کند. BORGWARD بورگوارد با پایبند بودن به میراث خود یک برند خودروسازی آلمانی بوده که به دنبال دقت، پیشرفت و کیفیت محصولات خود است.

BORGWARD بورگوارد غنی در نوآوری و پیروز نبردهای سرعت
افزون بر این، میان سال ۱۹۵۰ و ۱۹۵۸، BORGWARD بورگوارد در پیست پیکار‌های میان‌المللی خودرو‌سواری حضور پرکار داشت. تیم هانزا یک هزار و پانصد به کامیابی‌های چشم‌گیری در پیکار سرشناس ۲۴ ساعته دومانز، پیکار یک هزار کیلومتری نربرگرینگ (Nurburgring )، پیکار لا کاریرا پانامریکانا (La Carrera Panamericana ) و آتودرومی د موتلهری (Autodrome de Montlhéry) دست یافته و ۱۲ رکورد جهانی را شکست. رویهمرفته، BORGWARD بورگوارد ۵۱ رکورد جهانی را در مسابقات میان‌المللی اتوموبیل رانی شکست. اکنون، پس از بیش از نیم سده، این نام در صنعت خودروی آلمان یعنی “BORGWARD بورگوارد” دوباره زاده شده است.

برند جدید نوآور
بر بنیاد اعلام بورگوارد: BORGWARD بورگوارد  با تکیه بر میراث آلمانی و تعهد خود به نوآوری راه خود را پیوستگی می‌دهد و اینک خط جدیدی از خودروهای هوشمند و رانشگرهای جایگزین را به بازار جهانی عرضه می دارد. با پافشاری بر نیازهای مشتری در روزگار امروزین و با رویکرد نگاه به آینده خود، BORGWARD بورگوارد یک تجربه لوکس و امروزین را با راه‌اندازی نخستین خودروهای شاسی بلند هوشمند خود که برنده پاداش‌های رد دات ((Red Dot) و آی‌اف دیزاین (( IF Design) شده‌اند به ارمغان آورده است: BX5 و BX7، که تکیه بر ساخت دیجیتال، IT پیشرفته، منش جدا و ارائه گزینش «اعلای دست یافتنی» برای مصرف‌کنندگان دارد. دیگر مدل‌های هیجان‌انگیز در این خط فرآوری دربرگیرنده مدل‌های جدید  TS، EV و HEV است.
گروه BORGWARD بورگوارد آ. جی. سازنده جهانی خودرو است که دفترمرکزی هنگام در اشتوتگارت آلمان بوده و سه پژوهشگاه در سراسر جهان دارد. در دوران اوج شکوفایی خود در اواخر دهه ۵۰ میلادی در سده پیش، BORGWARD بورگوارد سومین سازنده بزرگ خودرو در آلمان بود، با بیش از ۲۳ هزار تن کارمند و فروش بیش از یک میلیون دستگاه خودرو، پس از بیش از نیم سده، BORGWARD بورگوارد، برند خودروی نمادین و آفرین انگیز آلمانی، مفتخر به اعلام بازگشت خود می‌باشد. با راهبرد جهانی و نوآوری، پویایی و خودروهای با کیفیت خود، برگوارد با راه‌اندازی فرآوری خودروهای شاسی بلند هوشمند BX5 وBX7 که همگی برنده پاداش بوده و آینده درخشانی برای آنها پیش‌بینی می‌شود، راه خود را برای بازگشت به سرنویس برند خودروسازی آلمانی باره تحسین میان‌المللی گشوده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام