سایت جامع خودرو در ایران


» مسافران چین در چشمداشت ۵ تن دیگر ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

مسافران چین در چشمداشت ۵ تن دیگر

دسته بندی : اخبار عادی ، چری ، خودرو ، مدیران خودرو تاریخ : یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶


۱۳ برنده قرعه کشی سفر به چین از ۱۸ رهسپار مشخص شده اند

شرکت مدیران خودرو به وعده خود کنش کرد و مطابق آنچه در طرح ویژه ماه فرخنده رمضان سرنویس کرده بود، مراسم دومین دوره قرعه کشی برندگان سفر به چین را برای هریک از خریداران برند mvm و chery اجرا کرد تا ۸ رهسپار دیگر از ۱۸ رهسپار چین مشخص شود.

به گزارش تازه ها خودرو ،دومین سری قرعه کشی جشنواره فروش ماه رمضان با حضور مدیران شرکت مدیران خودرو ، رسانه های خبری و برخی از مدیران نمایندگی‌های تهران برگزار شد تا مسافرین خوش بخت این دوره نیز تعیین شوند. بر این بنیاد شیرین کاکائی از نهاوند، ساسان زراعت کار از مشهد، ایرج سام دلیری از چالوس ، مسعود شاهین از خمینی شهر، فاطمه کسرائی از شهر ری و آقایان علی احمدوند ، سعید شمس و سید محمود عرب از تهران برندگان دور دوم قرعه کشی سفر به چین جشنواره فروش ماه فرخنده رمضان بودند.
شرکت مدیران خودرو طرح جشنواره فروش ماه فرخنده رمضان را از ابتدای ماه رمضان برای هریک از خریداران محصولات شرکت مدیران خودرو به اجرا گذاشته بود که رویهمرفته ۱۸ تن را به قید قرعه به سفری به کشور چین میهمان خواهد کرد. شنبه گذشته و امروز رویهمرفته ۱۳ رهسپار این قرعه کشی مشخص شدند. ۵ تن مانده از میان خریدارانی که از امروز تا پایان ماه فرخنده رمضان اقدام به خرید هر یک از محصولات شرکت مدیران خودرو نمایند چهره خواهد گرفت.
در حاشیه این مراسم نیز مطابق اعلام پیشین قرعه کشی برندگان جوایز دیگری که صرفا برای مشتریان نهفته در نظر گرفته شده بود انجام شد. مدیران خودرو برای هر یک از بازدید کنندگان محصولات خود در نمایندگی های مجاز رویهمرفته ۶۰ تبلت را بعنوان هدیه در نظر گرفته بودند که تا کنون ۳۶ برنده این طرح نیز مشخص شده است. هر یک از دلبستگی مندان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی های مدیران خودرو در سراسر کشور و پایانی کردن مراحل خرید خود از بخت سفر به چین نیز بهرمند شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به تارنما رسمی شرکت مدیران خودرو به سایت www.mvmco.ir مراجعه نمایند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام