سایت جامع خودرو در ایران


» با خرید lamborghini هوراکان سوپر تروفئو، استخدام lamborghini شوید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

با خرید lamborghini هوراکان سوپر تروفئو، استخدام lamborghini شوید

دسته بندی : خودرو تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶


با خرید lamborghini هوراکان سوپر تروفئو، استخدام lamborghini شوید
آیا یک فرد عادی می‌تواند به راستیً راننده‌ی خودروی پیکار‌ای lamborghini باشد؟ اگر به حد کافی منابع مالی و استعداد داشته باشید، می‌توانید با مدل پیکار‌ای lamborghini هوراکان سوپر تروفئو وارد پیست شوید.
همان‌طور که شاید بدانید، تولیدات lamborghini در پیش درآمد خودروهایی پیکار‌ای نبودند. البته تند بودند؛ ولی به‌طور ویژه برای انجام مسابقات پیشه‌ای طراحی و فرآوری نمی‌شدند.
چرا تابه‌حال lamborghini خودروی پیکار‌ای نداشته است؟
فروچیو lamborghini هیچ‌وقت از خودروهایش چشمداشت شرکت در پیکار نداشت.به گزارش زومیت،او مدل بازرگانی ferrari را که برای پشتیبانی از تیم‌های پیکار‌ای، خودروهای جاده‌ای خود را در اختیارشان پیمان می‌داد، دوست نداشت. او همچنین موافق این درستی نبود که خودروهای جاده‌ای ferrari در دم زمان قابلیت حضور در پیست را به همراه داشتند.
دلچسب است بدانید تیمی از مهندسان که فروچیو تشکیل داده بود، همه درصدد رسیدن به اقتدار ferrari در مسابقات بودند. پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندری که سال‌های پس در lamborghini فرآوری شد و در خدمت مورسیه‌لاگو SV پیمان گرفت، ظاهراً همان چیزی بود که فروچیو نمی‌پسندید.
با خرید lamborghini هوراکان سوپر تروفئو، استخدام lamborghini شوید
اگر فروچیو lamborghini هیچ‌وقت به دنبال حضور خودروهایش در میدان پیکار نبود، پس چرا ما به دنبال یک خودروی پیکار‌ای هستیم؟
فروچیو از هدایت lamborghini در دهه‌ی ۱۹۷۰ کناره گیری داد و در پروجا بازنشسته شد. پس از دم شرکت lamborghini ورشکسته و سپس دوباره احیاء شد تا در دوره ای تحت ازآنش chrysler آمریکا باشد.
در زمان ازآنش chrysler بود که پیکار دادن به‌طور حقیق باره پروا پیمان گرفت و به یکی از مدهای گران‌بها تبدیل شد. به‌طور ناگهانی، نیرو ساختار پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر lamborghini در مسابقات ساختاره یک باره آزمایش پیمان گرفت. اگرچه نیرو و صدای خروجی خوب بود؛ ولی نتایج جالبی حاصل نشد.
در دهه‌ی ۱۹۸۰ خودروی گیرا lamborghini کانتاچ QVX پا به پهنه نهاد؛ ولی سرمایه‌گذار نیرومند جهت تقویت جنبه‌های پیکار‌ای دم هستی نداشت. در پایان در سال ۱۹۹۶، lamborghini دیابلو SV-R به‌خوبی نقطه‌ی آغاز کار در بخش خودروهای پیکار‌ای بود و lamborghini با فرآوری سری سوپر تروفئو و ورود به یک سری از رویدادهای مسابقات، غوغا به پا کرد.
با خرید lamborghini هوراکان سوپر تروفئو، استخدام lamborghini شوید
آیا می‌توان گفت این خودرو دستاورد ۲۰ سال گذشته‌ی فرآوری خودروهای پیکار‌ای lamborghini است؟
این حرف کاملاً درست است. این خودرو هوراکان LP620-2 سوپر تروفئو نام دارد و ۱۰۰ درصد یک خودروی پیکار‌ای lamborghini است که با همکاری دلارا فرآوری شده و در معرض فروش پیمان گرفته است. سال گذشته خودروی یادشده چندین پیکار‌ی کوتاه در سری سوپر تروفئو برگزار کرد (اگر دلبستگی‌مند هستید، نام دم Super Trophy است) ولی تنها در نزدیک ۴.۰۲۳ کیلومتر را طی کرد. به نظر می‌رسد باید بیشتر به دم میدان داد.
همان‌طور که از نامش برمی‌آید، این خودرو نسخه‌ی دیفرانسیل عقب lamborghini هوراکان با ۶۲۰ اسب بخار توان و پیشرانه‌ی ۵.۲ لیتری ۱۰ سیلندر است. آگاهی ها خوش دم است که سیستم انتقال نیرو دم به گونه ای برپایی یافته که نشان از یک خودروی پیکار‌ای تندرست و به‌اصطلاح رژیمی دارد؛ یعنی سوپر تروفئو از وزن خودروهای استاندارد که حدوداً ۱.۲۷۰ کیلوگرم هستند، ۱۵۰ کیلوگرم سبک‌تر است.
بی گمانً lamborghini هوراکان LP620-2 سوپر تروفئو یک خودروی پیکار‌ای کامل است و بها ۲۰۰ هزار یورو، رقم بالایی برای دم نیست.
با خرید lamborghini هوراکان سوپر تروفئو، استخدام lamborghini شوید
آیا می‌توان تنها با خرید یک سوپر تروفئو به مقام قهرمانی رسید؟
بس است به یاد آورید که چگونه گفته شد این خودرو، یک فرآورده پیکار‌ای کامل است؟ شما برای چیرگی بر آی تی روش‌ی پیکار دادن به‌چهره حقیق باید دانش و استعداد کافی را با هم داشته باشید. به کارگیری فرمان پیکار‌ای، کمربند ایمنی، چرخ‌های پیکار‌ای دارای قفل مرکزی، سیستم تعلیق قابل تنظیم دستی و ایرودینامیک، ساز و برگ ایمنی و موارد بسیاری دیگر برای پیشه‌ای شدن لازم است؛ ولی هیچ کدام تجربه یا شهامت را برای شما به ارمغان نخواهند آورد.
یک سیستم ABS با ترمز ۱۲ مرحله‌ای و یک سیستم مهار کشش و پایداری ۹ مرحله‌ای، شما را از خطراتی که عاملشان خودتان هستید رهایی می‌دهند. شما باید توانا به غلبه بر ۹۰ درصد خطرات احتمالی پیش رو باشید که در غیر این چهره، با پیامدها جبران‌ناپذیری روبرو خواهید شد. اگر پیشه‌ای کنش نکنید، بی گمانً مایه بروز برخورد خواهید شد. اگرچه سیستم ABS و مهار کشش هستی دارد، ولی هیچ‌گونه برنامه‌ی پایداری الکترونیکی هستی ندارد.
آگاهی ها خوب این است که اگر بتوانید از پس مهار lamborghini سوپر تروفئو برآیید، فرصت شرکت در پیکار‌ی GT3 با تیم lamborghini را به دست می‌آورید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام