سایت جامع خودرو در ایران


» شرط ماندگاری خودروها در خطوط فرآوری ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

شرط ماندگاری خودروها در خطوط فرآوری

دسته بندی : آخرین اخبار ، خطوط تولید ، خودرو تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶


دستیار امور صنایع وزارت صنعت روز گذشته در نشستی خبری در حالی یکی از شروط از رده بیرون کردن خودروها را عدم مقبولیت هنگام میان مشتریان سرنویس کرد که به باور کارشناسان، سیاست‌گذار صنعتی باید مشخص کند که این مقبولیت تابع چه موضوعاتی است.

به گزارش آگاهی ها خودرو ، در شرایطی محسن صالحی‌نیا پافشاری بسیاری بر عنصر مقبولیت در روند فرآوری برخی خودروها به‌خصوص محصولات کهنه خودروسازان دارد که به اعتقاد کارشناسان میزان مقبولیت یک خودرو در بازار رقابتی مشخص می‌شود؛ چراکه مشتریان خودرو در یک فضای رقابتی توان گزینش لازم برای خرید خودرو را دارا هستند؛ حال آنکه بازار انحصاری ایران فرصت چنین انتخابی را از مشتریان خودرو گرفته است.

درخواست افزایش بها خودرو به شورای چشم وهمچشمی رسید

درخواست افزایش بها خودرو به شورای چشم وهمچشمی رسید

چنانچه بحث فضای انحصاری در صنعت خودرو کشور را کنار بگذاریم و براساس بحث مقبولیت به ماندگاری خودروهای تولیدی در کشور نگاه کنیم؛ مشخص است که برخی از محصولات خودروسازان کشور نیز شاخص‌های مهم برای ماندگاری را ندارند.

هرچند میزان تقاضای یک خودرو را مولفه‌هایی چون بها، کیفیت و طراحی تعیین می‌کند و مشتریان این موارد را در مقبولیت یک خودرو در نظر می‌گیرند، ولی عنصر ایمنی و به‌روز بودن خودرو نیز اهمیت بسیاری برای مشتریان دارد؛ بنابراین کارشناسان پافشاری دارند، شرکت‌های خودروساز با پروا به شناخت و آگاهی که از هرم تقاضای خودرو دارند، باید برنامه خود برای ماندگاری یک خودرو در خطوط فرآوری را رقم بزنند.

چراکه در شرایط کنونی علاوه‌بر اهمیت فاکتورهای جنباننده درخواست، موضوعات مهمی چون هستی استانداردهای ایمنی در خودروها نیز برای مشتریان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام