سایت جامع خودرو در ایران


» شناسایی کامل peugeot ۲۰۰۸ با موتور سیکلت توربو شارژ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


با عنایت به پیشباز مشتریان از محصولات peugeot در طی سال های پسین ودر پاسخ به این پیشباز، شرکت ایران‌خودرو با به کارگیری فناوری‌های روز با همکاری شرکت peugeot (ایکاپ) اقدام به فرآوری خودرو peugeot ۲۰۰۸ با موتور سیکلت نیرومند ۱٫۶ توربوشارژ نموده است.

peugeot ۲۰۰۸ جدید نخستین فرآورده peugeot در ایران با لوگو و ساختار جدید این خودروساز به شمار میرود و نوید دوران جدیدی را برای این شرکت فرانسوی در ایران میدهد. با توافق Iran KHodro و پژوسیتروئن برای راه اندازی شرکت مشترک جدید، ایکاپ؛ هم اکنون peugeot ۲۰۰۸ جدید علاوه بر کشورهای فرانسه و برزیل، در ایران نیز در حال فرآوری است.

peugeot ۲۰۰۸ جدید، خودرویی با فن‌آوری های روز دنیاست که دودمان جدید دم در سال ۲۰۱۶ عرضه شده و بیش از ۲۴۲ هزار دستگاه از دم در بیش از ۷۰ کشور جهان فروخته شده است. به گونه‌ای که در اروپا فروش این خودرو نسبت به دودمان پیشین دم ۱۳ درصد افزایش داشته است

peugeot ۲۰۰۸ جدید در چهار ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی با فروش ۸۰ هزار دستگاه و رشد ۱۸ درصدی در سنجش با مدت همانند سال ۲۰۱۶ ،پرفروش‌ترین خودرو فرانسه در بخش خود یعنی suv جمع و جور بوده است. با پروا به فرآوری این خودرو با بهره‌گیری از بهترین قطعات و تحت بالاترین استانداردهای کیفیت جهانی، peugeot ۲۰۰۸ بهترین خودرو پژویی است که در Iran KHodro فرآوری می‌گردد.

شناسایی کامل peugeot 2008 با موتور سیکلت توربو شارژ

پیشگفتار

peugeot ۲۰۰۸ جدید، یک خودروی خانوادگی چندکاره، در کلاسSUV های جمع و جور است، که همگی ویژگی های محصولات peugeot و منش خودروهای SUV را داراست.

موتور سیکلت این خودرو در ایران، بالاترین سطح از موتورهایی است که در رده ی ALLURE ،در سطح جهان کاربرد شده است، سیستم پیشرانه و انتقال توان این خودرو، بهترین نمونه ی موجود میباشد: peugeot ۲۰۰۸ جدید ،بهترین پژویی است که در ایران فرآوری شده است، با به کارگیری بهترین قطعات و تحت بالاترین استانداردهای کیفیت میان‌المللی.

اینک وقت راندن است!  

peugeot ۲۰۰۸ جدید بهترین تجربه رانندگی این کلاس را در ایران داراست، زیرا از موتور سیکلت پیشرفته THP165 ،فناوری I-COCKPIT (آی.کاک پیت) peugeot و دودمان جدید پلت فرم بهره میبرد.

شناسایی کامل peugeot 2008 با موتور سیکلت توربو شارژ

بھترین تجربه رانندگی در این بخش :

پلتفرم جدید peugeot I-COCKPIT موتور سیکلت و گیربکس
THP 165 EAT6
– بهترین هندلینگ

– بهترین پخش وزن

– بهترین گونه ایمنی PASSIVE

– آمپر هدآپ

– صفحه نمایش رنگی لمسی ۷ اینچی، به همراه Mirrorscreen و دوربین دنده عقب

– فرمان اسپرت و جمع و جور

 – ۱۶۳ اسب بخار در دور موتور سیکلت ۶۰۰۰

– ۲۴۰ نیوتن متر در دور موتور سیکلت ۱۴۰۰

–  توربوشارژر Twin -scroll

– پاشش سوخت سر راست

– گیربکس ربات ۶ سرعته

– فناوری Quickshift

– دارای برچسب مصرف انرژی رده A

توان بالاتر در دور موتور سیکلت پایین :

peugeot ۲۰۰۸ جدید، ساخت ایران، با موتور سیکلت THP165 و گیربکس EAT6 ،فرآوری میشود. این موتور سیکلت قویترین موتوری است که تاکنون peugeot بر روی این خودرو در جهان قرارداده است، توان بالای این موتور سیکلت در کنار گیربکس ربات پیشرفته دم مایه میشود بهترین تجربه رانندگی را در این بخش ازبازار ایران تضمین نماید.

TPH (توربو در فشار بالا) گروهی از موتورهای توربوی peugeot است که در سطح جهان به‌سرنویس مظهر هنر مهندسی این خودروساز شناخته میشود. فناوری گروه موتورهای توربو با فشار بالا یا THP از زمان شناسایی، ۸ سال پیاپی به سرنویس بهترین موتور سیکلت سال جهان شناخته شده اند.

موتور سیکلت EAT6 THP165 یک موتور سیکلت بنزینی توربو شارژ است که با پاشش سوخت سر راست کار میکند و توان ۱۶۳ اسب بخار را در دور موتور سیکلت RPM 6000 و گشتاور ۲۴۰ نیوتن متر را در دور موتور سیکلت RPM 1400 فرآوری میکند. با داشتن خط گشتاور یکسان در هر دور موتوری، موتور سیکلت THP به نسبت موتورهای اتمسفریک (تنفس طبیعی) توان بسیار بیشتری را در دورهای پایین فرآوری میکند که منجر میشود تجربه رانندگی پویاتر، آسان‌تر و کاربردی‌تری داشته باشید.

شناسایی کامل peugeot 2008 با موتور سیکلت توربو شارژ

– توربوشارژر scroll-Twin که درنگ توربوهای عادی را ندارد.

در  IT توربوشارژ TWIN SCROLL داکت های هر جفت از سیلندرها به چهره مجزا در مانیفولد گاز خروجی وتوربوشارژر کار میکنند. این ویژگی سبب میشود تا توربو در دور موتور سیکلت RPM 1400 بیشترین گشتاور را منتقل کند. گشتاور در این روش به همان سرعت موتورهای کمپرسوری فرآوری میشوند.

پاشش سر راست سوخت برای توان بیشتر  

پاشش سر راست سوخت انگیزه اصلی خروجی توان بالای موتور سیکلت، مصرف سوخت کم و آلایندگی به شدت پایینی است که با این موتور سیکلت توربوشارژ تضمین میشود.

– سوپاپهای کاملا متغیر

این IT توان خروجی موتور سیکلت را به شکل بی نهایت دقیقی، با به کارگیری مهار زمان باز و بسته شدن سوپاپها تنظیم میکند. این فرمایش مایه میشود تا مصرف سوخت کاهش یافته، آلایندگی کمتر شده و پیکچر العمل موتور سیکلت بهتر شود. مکنده فشار بالای مکانیکی با دو پیستون که به انتهای محور بادامک متصل میشود، بدست یک ریل فولادی ضد زنگ، سوخت را به سوپاپهای انژکتور میرساند.

– مکنده روغن کاملا مهار شده و مکنده آب نیاز محور

مکنده روغن ON-DEMAND ،تنها به میزان باره نیاز روغن را مکنده میکند. مکنده آب نیز که با یک چرخ دنده اصطکاکی کار میکند، تنها وقتی پرکار میشود که موتور سیکلت به دمای عادی فعالیتش رسیده باشد، لذا موتور سیکلت تندتر گرم میشود. چنین عملکردی در این دو مکنده مایه کاهش مصرف سوخت میشود.

گیربکس EAT6 ،دودمان جدید گیربکس‌های ۶ سرعته ربات

دودمان جدید گیربکس های ربات ۶ سرعته peugeot، با IT QUICK SHIFT قادرند علاوه بر کاهش زمان جایگزینی دنده ها، مصرف سوخت را تا حد قابل توجهی کاهش دهند.

همچنین peugeot ۲۰۰۸ جدید با موتور سیکلت EAT6 THP165 ،دارای برچسب مصرف انرژی رده A میباشد که نشانگر مصرف سوخت بسیار بهینه و اقتصادی این خودرو است.

* تجربه رانندگی با IT I-COCKPIT

شناسایی کامل peugeot 2008 با موتور سیکلت توربو شارژ

برند peugeot برای خودروهای SUV جمع و جور خود، تلاش کرده است تا بهترین تجربه دید راننده را آماده کند. نتیجه این تلاش، فناوری I-COCKPIT  (آی.کاک پیت) peugeot است.

این IT، نماد ویژگی‌های رانندگی peugeot ۲۰۰۸ است:

– چابکی
– دید کامل
– نرمش و ایمنی

فناوری I-COCKPIT (آی.کاک پیت) peugeot، بهترین دید جاده را در برگزیدن راننده پیمان میدهد، این فرمایش با قراردادن اطلاعات کلیدی خودرو در برابر چشمان راننده و برپایی تمرکز روی جاده میسر شده است تا راننده دریافتن راحتی کامل کند. فرمانپذیری خودرو بی نهایت لذت بخش است.

فناوری I-COCKPIT (آی.کاک پیت) peugeot، شما را توانا میسازد تا از تمام قابلیت های خودرو بهره‌مند شوید.

شناسایی کامل peugeot 2008 با موتور سیکلت توربو شارژ

فناوری I-COCKPIT (آی.کاک پیت) peugeot از ۳ عنصر تشکیل شده است:

۱ -فرمان اسپرت و جمع و جور، برای:

–  انتقال حس جاده به راننده
– حالت نشستن راحتتر برای راننده، با کاهش میزان گوشه بازوها
– بازه حرکتی بیشتر در مانورهای رانندگی

۲ – آمپر هدآپ نوآورانه، با جانمایی بالاتر

–  ایمنی بیشتر: همگی اطلاعات باره نیاز راننده، جلوی چشمان وی در خط سر راست نگاه او به جاده قراردارد.
– نیاز کمتر به جنبش سر و گردن برای مهار خودرو

۳- مانیتور ۷ اینچی برای مهار سیستم مولتی مدیا، Mirror Screen و دوربین دنده عقب

شناسایی کامل peugeot 2008 با موتور سیکلت توربو شارژ

پلتفرم جدید

پایداری در پیچها و جاده، محور اصلی تصویر برند peugeot است. بنابراین peugeot ۲۰۰۸ ترکیب شگفت انگیز‌ای از راحتی و پایداری را ارائه می دهد که امضای برند peugeot است. دودمان جدید پلتفرم این خودروساز peugeot ۲۰۰۸ را مجهز به عملکرد غیرموازی پویا و مدیون مهار کامل وزن می کند. فنرها، جاذب های ضربه، اکسل جلو و کراس عقب، به شکل چشم گیری عملکرد موتور سیکلت THP165 را تکمیل میکنند.

ساپورت بدنه در همگی شرایط به شکل بی اندازه‌ای انجام میشود. مپ های فرمان به سیستم تعلیق به گونه‌ای متصل شده‌اند که بهینه‌ترین حالت‌های فرمان‌پذیری را آماده نمایند.

این هندلینگ بی‌نقص که بدست پلتفرم جدید peugeot به دست می‌آید، پایه ی سیستم ایمنی active را میسازد و با ارگونومی I-COCKPIT پکیج کامل ساز و برگ ایمنی ، تکمیل میشود.

تکامل ایمنی خودروها در ۲۰ سال گذشته متحول شده است. متریال‌های جدید و طراحی های کامپیوتری به مهندسان فرمان میدهد تا سازه هایی را طراحی کنند که نیروی ضربه های برآمده از تصادفات را به شکل بهینه‌ای به بیرون کابین مسافران هدایت کنند.

برای ایمنی passive ،در چهره وقوع برخورد، دودمان جدید پلتفرم های peugeot، مجهز به ساز و برگ بسیار مهمی هستند: ایربگ های جلو، پهلویی و پرده ای، ۲ شماره ISOFIX برای سرنشینان عقب.

شناسایی کامل peugeot 2008 با موتور سیکلت توربو شارژ

IT بیشتر ساز و برگ بیشتر:

peugeot ۲۰۰۸ جدید همسفری مطمئن برای خانواده هاست، که دارای همگی ساز و برگ باره نیاز شما برای سفری آسان و ایمن در جاده و شهر میباشد.

چراغ‌ها و دید راننده

روشنایی روز (LED) دی لایت/ DRL ،چراغ های مه شکن هوشمند در پیچ ها، چراغ های عقب LED با الهام از پنجه شیر، آینه های پهلویی با امکان تاشوندگی برقی و برف پاک کن و شیشه شوی عقب

سرگرمی و رفاهی

صفحه نمایش ۷ اینچی رنگی لمسی با مهار های روی فرمان، سیستم Mirror Link سازگار با همه گوشی های هوشمند، USB و جک ۵٫۳ میلی متری برای پیوستگی، بلوتوث، ۲ بلندگو در جلو، ۲ بلندگو در عقب، ۲ شماره توییتر، محفظه داشبورد خنک شونده (یخچالی)

امنیت و ایمنی

در این بخش، «سیستم پایداری الکترونیکی ESP و ABS و سیستم کمک سربالایی HAC» ، به همراه سیستم پخش الکترونیکی نیروی ترمز EBFD و ترمز کمکی اظطراری EBA ،«ترمز عقب دیسکی، روشن شدن خودکار فلاشرها در چهره ترمز اضطراری، قفل امنیت کودک، هشدار کمربند ایمنی، ایربگ های راننده و سرنشین جلو با کلید پرکار سازی ایربگ سرنشین، ایربگ های جلو، ایربگ های پرده ای جلو و عقب، جایگاه سه نقطه ای نصب صندلی کودک در صندلی عقب (isofix) ، کمربندهای عقب ۳ نقطه ای همراه با سه قفل کمربند، سنسورهای باد لاستیک TPMS و دزدگیر با مهار پارامتریک و پیرامونی .

آسایش

تهویه دلنشین دو کاناله ربات، سیستم کمک پارک عقب، دوربین دنده عقب، چراغ ها و برف پاک کن خودکار، کروزکنترل، محدودکننده سرعت، فرمان برقی، فرمان قابل تنظیم در ۴ جهت، پنجره های جلو و عقب برقی با یک لمس، بالابر شیشه خودکار (پاور ویندوز) و سیستم عدم برخورد به راهبند برای تمام پنجره ها، شیشه های عقب دودی، خروجی برق ۱۲ ولتی و ریموت و قفل مرکزی، برف پاک کن ژله‌ای

ویژگی‌های کلیدی

مانیتور ۷ اینچی رنگی لمسی، آمپر پشت فرمان HEAD-UP ،سنسور دمای پیرامون، نشانگر جایگزینی دنده و computer سفری ابزار کلیدی peugeot ۲۰۰۸۸ جدید را تشکیل میدهند.

چرخ‌ها

رینگهای آلومینیومی ۱۶ اینچی و رینگ زاپاس ۱۵ اینچی لاستیک ۱۹۵/۶۰R16

طراحی درونی

روکش فرمان چرمی و قطعات کرومی فرمان، آفتابگیرها مجهز به آینه، ترمز دستی مدل هواپیمایی، صندلیهای عقب تاشو، تنظیم بلندی صندلی راننده و ۳ شماره پشت سری برای سرنشینان عقب تشکیل میدهد.

طراحی بیگانه

جلوپنجره کروم شفاف، جلاکاری‌های کروم، میله‌های سقفی، چراغ‌های مه شکن، سپر اسپرت جلو و عقب، اسپویلر (بال) عقب اسپرت و همرنگ بدنه ،دستگیره‌های همرنگ بدنه، آینه‌های پهلویی راهنمادار کروم، تریم کمان چرخ

شناسایی کامل peugeot 2008 با موتور سیکلت توربو شارژ

نوین و خانوادگی

peugeot ۲۰۰۸ جدید تمام فضای باره نیاز خانواده شما را در اختیارتان میگذارد و در همان سان دارای یک پلتفرم جمع و جور است که زندگی و رانندگی در شهرهای شلوغ را راحتتر میکند.

دسترسی به صندوق عقب

–  در حالت عادی (صندلی ها ایستاده): صندوق عقب در سادهترین و عریضترین حالت خود پیمان دارد، و کف دم از سطح زمین ۶۰cm فاصله خواهد داشت.

– طاقچه عقب امکان دسترسی به صندوق عقب را فراهم میکند

–  با فشردن دکمه‌های صندلی‌های عقب آنها به چهره کامل، تکی، یا دوتایی تا شده و فضای بیشتری را در صندوق عقب در برگزیدن شما میگذارند.

– حجم صندوق عقب: ۴۱۰ تا ۱۴۰۰ لیتر

CABIN PEUGEOT 2008 2016

فضاهای کاربردی 

– فضای اندوخته بزرگ زیر کنسول میان یا میانی

–  فضای داشبورد خنکشونده (یخچالی)

– فضای تو یا درون درب های جلو برای قراردادن بطری‌های تا حجم ۱٫۵ لیتر

– فضای تو یا درون دربهای عقب برای نگهداری بطریهای نیم لیتری

– فضای پشت صندلیهای جلو

نکته‌های مهم:

– peugeot ۲۰۰۸ جدید، نخستین فرآورده شرکت مشترک جدید « ایران خودرواتومبیل peugeot » است

– یک خودرو در سطح استانداردهای جهانی، فرآوری ایران

– بهترین گزینه برای کسانی که خودرویی هیجان‌انگیز ولی قابل اطمینان در بازار ایران میخواهند.

رهبر بازارهای جهانی پرفروش ترین خودرو فرانسه پرفروش‌ترین خودرو فرانسه در کلاس B-SUV ، از آغاز ۲۰۱۷
دودمان جدید دودمان جدید peugeot ۲۰۰۸ جدید، در اروپا فروش رو به رشدی دارد
نیرومند ترین موتور سیکلت موتور سیکلت THP165 ،که بر روی این خودرو در ایران نصب شده است، پرقدرت ترین موتوری است که در جهان بر روی این خودرو نصب گردیده.
بهترین تجربه رانندگی  THP165 EAT6 THP165 بهترین موتور سیکلت موجود در بازار به همراه گیربکس EAT6، برچسب مصرف انرژی رده A
I-COCKPIT ارگونومیک ترین و جذابترین حالت رانندگی
پلتفرم جدید واپسین دودمان پلتفرم peugeot، برای رانندگی ایمن تر و لذت بخشتر
طراحی تند و تیز و خشن منش suv جلو پنجره ستونی، درب موتور سیکلت ستانی، میله های سقفی، تریمهای دور چرخ ها، …
چراغ ها چراغ های جلو با DRL ، LEDهای عقب و …
ستایل لوکس ظریف کاری های کروم و رینگ ها آلومینیومی
IT بالا ایمنی ESP , ABS, ASR, 2 ISOFIX, 6 AIRBAGS
آسایش تهویه دلنشین دو کاناله، شیشه های عقب دودی
ساز و برگ کمکی راننده دوربین دنده عقب و سنسور، کروز مهار، محدودکننده سرعت ، چراغهای خودکار
تصالات مانیتور ۷ اینچی لمسی، USB ،بلوتوث و IT Mirror Screen
فضای پسندیده صندوق عقب فضای صندوق عقب متغیر ۴۱۰ تا ۱۴۰۰ لیتر
تغییر پذیری صندلیهای عقب تاشو، ۳٫۱ و ۳٫۲
گنجایش ۵ تن بزرگسال
ضمانت ایکاپ فرآوری ساخت ایران با استانداردهای جهانی
فروش در نمایندگی های برگزیده Iran KHodro
گارانتی ۲ سال یا ۴۰ هزار کیلومتر
خدمات پس از فروش تامین قطعات تضمین شده و یاری رسانی Iran KHodro در تمام ایرانلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام