سایت جامع خودرو در ایران


» نسخه‌ی اورنج آرت از مرسدس GLE کوپه شناسایی شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

نسخه‌ی اورنج آرت از مرسدس GLE کوپه شناسایی شد

دسته بندی : خودرو تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶


نسخه‌ی اورنج آرت از مرسدس GLE کوپه شناسایی شد

شاسی‌بلندهای کوپه مثل مرسدس GLE، گیرایش زیادی دارند و باره پروا مردم جهان هستند. به‌تازگی نسخه‌ی ویژه‌ای از این خودرو با نام اورنج آرت، بدست مرسدس شناسایی شده است.
نمونه‌های جدید از مرسدس GLE، با رینگ‌های اسپرت طرح AMG در سایز ۲۱ اینچ ارائه می‌شوند و با رنگ بدنه‌ی سیاه، سفید و خاکستری قابل سفارش هستند.
به گزارش زومیت چراغ‌های این مدل، یک نوار LED ویژه دارند که همراه با خط باریک نارنجی روی سپر و چرخ‌ها، وجه تمایز سری اورنج آرت از دیگر کراس‌اوورهای GLE خواهد بود.

نسخه‌ی اورنج آرت از مرسدس GLE کوپه شناسایی شد

خط باریک نارنجی، روی صندلی‌ها و فضای درونی این خودروها دیده می‌شود؛ ضمن اینکه چند طرح اختصاصی فیبر کربن هم برای داشبورد قابل سفارش است. چرم مرغوب ناپا، پوشش اصلی صندلی‌ها محسوب می‌شود که در بخش‌هایی از داشبورد و پوشش تو یا درون در هم حضور خواهد داشت. قسمت‌های از کابین، مثل ماشین ۹۸‌ها و دسته‌دنده هم می‌توانند از استیل شفاف گزینش شوند.

نسخه‌ی اورنج آرت از مرسدس GLE کوپه شناسایی شد

پیشرانه‌های سری GLE 400 و GLE 500 در کنار گونه دیزلی G350d با ساز و برگ سری اورنج آرت قابل سفارش هستند که دربرگیرنده سیستم دو دیفرانسیل هوشمند ۴Matic نیز خواهد شد. این گمان کردن هستی دارد که مدل AMG GLE 443 هم با سری اورنج آرت همراه شود که در این چهره، دوگانگی بها مدل‌های گوناگون این سری قابل پروا خواهد بود. با این اوصاف، لیست بها آپشن‌های اورنج‌ آرت به دو بخش بیرونی و درونی بخش می‌شود. این خودروها برای رینگ‌های اسپرت و طرح بدنه، مبلغ ۷۰۰ یورو هزینه خواهند داشت؛ درحالی‌که آپشن‌های کابین، نزدیک ۲۵۰۰ یورو بها‌گذاری شده‌اند.

نسخه‌ی اورنج آرت از مرسدس GLE کوپه شناسایی شدلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام