سایت جامع خودرو در ایران


» گشایش بزرگ‌ترین مرکز خودروهای کلاسیک جهان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


جگوار لندروور درباره خودروها و شاسی بلندهای کلاسیک خود تصمیمات جدی اتخاذ کرده است. بخش کلاسیک این خودروساز نزدیک یک سال پیش تأسیس شده و در این زمان برخی از یادبود‌انگیزترین مدل‌های خود را بازسازی کرده است. هم‌اکنون نیز بزرگ‌ترین مرکز خودروهای کلاسیک بدست این شرکت در کاونتری انگلستان گشایش شده است.


این تأسیسات بزرگ که گفته شده بزرگ‌ترین مرکز فروش، ساخت و بازسازی خودروهای کلاسیک می‌باشد دارای یک بخش نمایش و ۵۴ بخش کاری است. البته بجای فروش و سرویس خودروهای جدید این تأسیسات روی نمونه‌های کلاسیک تمرکز خواهد داشت.


بازسازی لندروور سری I، رنجروور کلاسیک، جگوار E تایپ و جگوار XKSS در این مکان چهره گرفته و در اینجا بیش از ۵۰۰ خودروی کلاسیک حضور دارند.

مشتریان خواهند توانست جگوارها و لندروورهای کلاسیک بازسازی شده را آشکاراً از خودروساز خریداری نمایند. حتی مرکز سرویس ویژه مدل‌های XJ220 نیز در این مکان هستی دارد.

مدیر عملیات ویژه جگوار لندروور گفته است:

خودروهای کلاسیک اهمیت بسیار زیادی برای جگوار لندروور دارند. این جستار چیزی فراتر از ساخت است. این قلب و روح خودروهای کلاسیک جگوار لندروور برای مشتریان سراسر دنیاست. ما قادریم از مشتریان دو برند بزرگ بریتانیایی با برنامه‌های سرویس کامل خودروهای کلاسیک در مکانی فوق‌العاده پشتیبانی کنیم.

خودروهایی که از مرکز خودروهای کلاسیک جگوار لندروور بیرون می‌آیند بدست اندی والاس امضا می‌شوند. والاس با جگوار در سال ۱۹۸۸ برنده مسابقات ۲۴ ساعته لمانز شده بود. هم‌اکنون ۸۰ تن در این مکان مشغول به کار هستند که تا پایان امسال به ۱۲۰ تن خواهند رسید.

پیروان توانا خواهند بود خودروهای کلاسیک را از این تأسیسات برای تجربه رانندگی در محل‌های نزدیک قرض بگیرند و در برخی رویدادها نیز شرکت کنند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام