سایت جامع خودرو در ایران


» ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های فرآوری روغن را به خود گزین کردن داد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


گردهمایی شرکت نفت ایرانول (از شرکت های زیرمجموعه تاپیکو) منتهی به سال مالی ١٣٩۵ امروز شنبه سوم تیر ماه در سالن تلاش وزارت کار برگزار و برای نخستین بار شرکت نفت ایرانول کامیاب شد بیشترین رشد سود دهی عملیاتی با ١۴درصد و سود سره( sare ) با ٣٩ درصد افزایش را در میان شرکت های روانکاران نسبت به سال ١٣٩۴ به خود گزین کردن دهد .

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از روابط همگانی وتبلیغات شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول در این گردهمایی گزارشی از تکاپو دو ساله خود و اعضای جدید هیات مدیره به سهامداران ارائه و سهامداران از عملکرد وی در این شرکت که مایه رشد سوددهی ،اجرای پروژه های بنیادین و اصلاح ساختار ، پروا به نیروی انسانی ، کاهش ٣ درصدی بهای پایان یافته محصولات ، صرفه جویی و کاهش هزینه ها، افزایش بهره بازار و کاهش خام فروشی و گردآوری راهبرد بلندمدت برای این شرکت شده تقدیر و سپاسگزاری کردند .

ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های فرآوری روغن را به خود گزین کردن داد

ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های فرآوری روغن را به خود گزین کردن داد

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: طی سه سال گذشته رکورد فرآوری و فروش اندکی و مبلغی فرآورده پایانی ، سوددهی و مقدار صادرات به ویژه فرآورده پایانی را شکسته و بهره بازار ایرانول را نزدیک ۴ درصد افزایش داده ایم و خام فروشی را ٣٠ درصد کاهش و فروش اندکی فرآورده پایانی را ٣٠ درصد افزایش داده ایم.

اسحاقی از بهره برداری پایانه صادراتی ایرانول ، برج خنک کننده پالایشگاه آبادان و خط ریلی حمل محصولات صادراتی ظرف سه ماه آینده آگاهی ها داد و گفت : راهبرد ایرانول ١۴٠۴ بزودی پایانی و تصویب می شود که بر پای بست این برنامه طی هشت سال خام فروشی ایرانول نزدیک به به صفر می رسد. وی از تهیه نزدیک ١٢ پروژه به همراه برنامه زمانبندی شده ظرف پنج سال آینده در این شرکت آگاهی ها داد.

عیسی اسحاقی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول

عیسی اسحاقی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول

در این گردهمایی اعلام شد سود ایرانول از ١۴۵ میلیارد تومان در سال ٩۴ به ٢٠٣ میلیارد تومان در سال ٩۵ افزایش یافته که برآمده از کاهش بنیادین هزینه های مالی و بهای پایان یافته فروش ، تغییر در سیاست های فروش و فروش ساختمان مازاد شرکت میباشد که در پایان با تصویب گردهمایی به ازای هر سهم١٨٠تومان سود بخش شد که باره پیشباز و سپاسگزاری سهامداران پیمان گرفت. گفتنی است در گردهمایی ٩۴ به ازای هر بهره ١١٠ تومان بخش شده بود.
در گردهمایی بی اندازه که برای افزایش سرمایه پس از گردهمایی عادی برگزار شد سهامداران پس از ۱۰ سال به ۱۵۰ میلیارد تومان افزایش سرمایه در دو مرحله موافقت کردند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام