سایت جامع خودرو در ایران


» دانلود رایگان رالی ایتالیا WRC 2017 : پیروزی اوت تاناک از ford ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


وبسایت وننو – اوت تاناک راننده ی تیم M-Sport ford، در ۴ بخش پایانی پیروز شد تا برای نخستین بار به پیروزی در WRC  برسد.

اوت تاناک از ford

تاناک در فصل ۲۰۱۶ رالی به برد در رالی لهستان نزدیک شده بود، ولی او برتری را در بخش یکی مانده به انجام به انگیزه پنچری در تایر خودرویش از دست داد. در این فصل نیز در رالی پرتغال، روز شنبه و در حالی که در جایگاه نخست پیمان داشت، برخورد کرد و این فرصت را از دست داد.

این راننده ی ۲۹ ساله توانست پیشتازی پیکار را پس از برخورد هیدن پادون، رانندهی تیم hyundai، در پس از نیمروز شنبه، به دست گیرد. این راننده ی اهل استونی دم روز را با ۲۴ ثانیه برتری نسب به جری متی لاتوالا از hyundai، به پایان برساند.

لاتوالا توانست به جایگاه سوم برسد. این رانندهی فنلاندی، دو ثانیه در بخش ۱۷اُم پیکار و یک ثانیه در ۴ مرحله ی پایانی، پس از اشتباه فشار دادن دکمه اوقف به جای استارت، از دست داد. او همچنین اشتباه کوچکی  را در بخش Power Stage، با چرخشی پهن در یک پیچ تند، مرتکب شد که منجر به از دست دادن پیروزی با دویی ۲٫۳  ثانیه گشت، که به شدت زمینه هاِ نااُمیدی وی را پدید آورد. اشتباه او به هم تیمی اش، ایساپکا لپی، این رخست را داد تا به جایگاه برتر در بخش Power Stage برسد، این فنلاندی تبار رویهمرفته و پس از تیری نویل به جایگاه چهارم و پنجمین سکوی پی در پی  خود، در بخش پایانی رسید.

راننده ی تازه وارد toyota توانست جایگاه دوم  را به خود گزین کردن دهد و toyota را با شش برد و کسب بیشترین پیروزی رسانید. هم تیمی او، جوهو هانینن، در حال دست و پنجه نرم کردن با دشواری ها فرمانِ خودرو بود و از پسِ گرفتن مکان پنجم از نماینده ی چیره دست فرانسه، سباستین اوژیه، علی رغم ۴۴ ثانیه برتری در آغاز روز، برنیامد و به جایگاه ششم بسنده کرد.

دو راننده ی نروژی، مد اوتبرگ و اندرس میکلسون، این چشم وهمچشمی را در رده ۸ تن برتر به پایان رساندند. اوتبرگ دو دقیقه را به علت شکستگی چرخ سمت راستِ عقبش در بخش Power Stage، از دست داد. میکلسون هم نخستین رالی WRC به همراه citroen را، با اختلافی بیش از ۸ دقیقه با تن نخست به پایان برد.

هیدن پادون، راننده ی تیم hyundai، در روز شنبه و با اشتباهی ابتدایی برخورد کرد و در مرحله ی ماقبل پایانی از پیکار بیرون گشت.

از دیگر رانندگانی که در این چشم وهمچشمی حضور داشتند، دنی سوردو از hyundai بود که با ۱۷ دقیقه دویی و کریگ برین از citroen و الفین ایوانز از تیم Dmack ford با دوییِ ۴۴ دقیقه، به کار خود پایان دادند. (منبع)

دانلود رایگان فیلم پیکار رالی ایتالیا ۲۰۱۷لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام