سایت جامع خودرو در ایران


» تازه ترین جزئیات دودمان آینده مرسدس G کلاس ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


مرسدس در حال آماده‌سازی برای شناسایی دودمان جدید G کلاس پس از ۳۸ سال فرآوری است و ما هم تازه ترین جزئیات فنی این خودرو را برای شما عزیزان گردآوری کرده‌ایم.


رئیس G کلاس در مصاحبه‌ای که با اتوموتیونیوز داشته تأیید کرد M کلاس زمانی که در سال ۱۹۹۷ عرضه شد بدواً برای جایگزینی با G کلاس طراحی شده بود؛ ولی مصرف‌کننده‌های G کلاس بسیار وفادار بودند و به پشتیبانی از این خودرو پیوسته دادند.


با اینکه اینکه G کلاس هرگز در آمریکا فروخته نشد، این خودرو پیروان پر و پا قرصی داشت و دلبستگی‌مندان زیادی را به خود جذب نمود. این فرمایش مایه شد مرسدس G کلاس در سال ۲۰۰۲ وارد آمریکا شود.


این خودرو هرگز شمار فروش بسیار بالایی نداشت ولی سالانه و به‌چهره پایدار نزدیک هزار دستگاه از هنگام به خانه مشتریان راه یافت. سال گذشته مرسدس توانست شمار ۳۹۵۰ دستگاه از مدل‌های G کلاس را در آمریکا به فروش برساند.


مرسدس امیدوار است دودمان جدید این خودرو نیز به کامیابی مدل‌های پیشین پیوسته دهد. چشمداشت می‌رود این خودرو سیستم تعلیق مستقل در جلو و پیشرانه ۶ سیلندر توربو داشته باشد. شایعات گوناگون نیز نشان می‌دهند که دودمان جدید نزدیک ۱۰ سانتی‌متر پهن‌تر از مدل پیشین خواهد بود تا بدین ترتیب کابین آسان‌تری برپایی شود.

با اینکه تأکید روی راحتی، مدیر مرسدس تأیید کرده که G کلاس جدید همانند دودمان پیشین خود خشن و توانا خواهد بود. هنگام‌طور که او روشنگری می‌دهد، سه ستون فقرات برای توانایی‌های آفرود این خودرو هستی دارد که عبارت‌اند از شاسی بدنه روی فریم، دیفرانسیل‌های قفل شونده و دنده‌های سنگین.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام