سایت جامع خودرو در ایران


» باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت گشایش شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از روابط همگانی شرکت کرمان موتور سیکلت، باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت در راستای برپایی بستگی تعاملی میان شرکت و مشتریان و تسهیل در بستگی میان مشتریان، با هدف افزایش وفاداری و خوشنودی مشتریان، دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات برای بهبود و گسترش خدمات به مشتریان برپایی شده است.

باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت

باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت

عضویت در این باشگاه برای تمام کسان آزاد و براساس هنگام از کمینه مزایا همانند به کارگیری پایگاه اطلاعات فروش و همانند هنگام برخوردار خواهند شد، ولی مشتریان کرمان موتور سیکلت با عضویت در باشگاه فرصت مناسبی برای بهره گیری بهتر از سرویس های شرکت و نیز آشنایی با بخش های گوناگون و محصولات و خدمات را خواهند یافت.
براساس این گزارش، شرکت کرمان موتور سیکلت مشتریان خود را بعنوان مهمترین دارائی شرکت و بعنوان شریک اصلی خود تلقی می کند و به همین منظور از مهمترین روش های پیشروی کردن رضایتمندی مشتریان را، برپایی و حفظ و گسترش بستگی کارساز با آنان می داند.
این گزارش می افزاید: مشتریان و علاقمندان به عضویت در باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت از مزایای مختلفی از دسته کسب امتیاز اولیه عضویت، دریافت تخفیف ویژه خرید محصولات و تسریع در تحویل خودرو و … برخوردار خواهند شد.
برای بهره مندی از دیگر جزئیات، مزایا و امتیازات باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت می توانید به نشانی این باشگاه در آدرس http://club.kermanmotorco.com مراجعه کنید. باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت پذیرای نظرات مشتریان و دیگر بازدید کنندگان ارجمند نیز می باشد.
یادآور می شود که به زودی برتری های پیوسته با خدمات پس از فروش و … نیز در این باشگاه پیاده و اجرا شده و در برگزیدن مشتریان و اعضاء پیمان خواهد گرفت.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام