سایت جامع خودرو در ایران


» باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت گشایش شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از روابط همگانی شرکت کرمان موتور سیکلت، باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت در راستای برپایی بستگی تعاملی میان شرکت و مشتریان و تسهیل در بستگی میان مشتریان، با هدف افزایش وفاداری و خوشنودی مشتریان، دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات برای بهبود و گسترش خدمات به مشتریان برپایی شده است.

باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت

باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت

عضویت در این باشگاه برای تمام کسان آزاد و براساس هنگام از کمینه مزایا همانند به کارگیری پایگاه اطلاعات فروش و همانند هنگام برخوردار خواهند شد، ولی مشتریان کرمان موتور سیکلت با عضویت در باشگاه فرصت مناسبی برای بهره گیری بهتر از سرویس های شرکت و نیز آشنایی با بخش های گوناگون و محصولات و خدمات را خواهند یافت.
براساس این گزارش، شرکت کرمان موتور سیکلت مشتریان خود را بعنوان مهمترین دارائی شرکت و بعنوان شریک اصلی خود تلقی می کند و به همین منظور از مهمترین روش های پیشروی کردن رضایتمندی مشتریان را، برپایی و حفظ و گسترش بستگی کارساز با آنان می داند.
این گزارش می افزاید: مشتریان و علاقمندان به عضویت در باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت از مزایای مختلفی از دسته کسب امتیاز اولیه عضویت، دریافت تخفیف ویژه خرید محصولات و تسریع در تحویل خودرو و … برخوردار خواهند شد.
برای بهره مندی از دیگر جزئیات، مزایا و امتیازات باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت می توانید به نشانی این باشگاه در آدرس http://club.kermanmotorco.com مراجعه کنید. باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت پذیرای نظرات مشتریان و دیگر بازدید کنندگان ارجمند نیز می باشد.
یادآور می شود که به زودی برتری های پیوسته با خدمات پس از فروش و … نیز در این باشگاه پیاده و اجرا شده و در برگزیدن مشتریان و اعضاء پیمان خواهد گرفت.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.


مطالب محبوب