سایت جامع خودرو در ایران


» آرونا شاسی بلند جدید سئات ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

آرونا شاسی بلند جدید سئات

دسته بندی : خودرو تاریخ : دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶


آرونا شاسی بلند جدید سئات
سئات خودروی شاسی کراس‌اوور جدیدی با نام آرونا شناسایی کرده است که به‌زودی به بازار عرضه خواهد شد.
سئات آرونا روی پلتفرم MQB A0 ساخته خواهد شد که در سئات ابیزا نیز باره کاربرد پیمان گرفته؛ ولی مدل آرونا در سنجش با ابیزا دارای ۷۹ میلی‌متر درازا بیشتر و ۹۹ میلی‌متر بلندی بیشتر است. گوشه‌ی شیشه‌ی جلوی این مدل کمی تندتر است و بلندی سیستم تعلیق نیز به میزان ۱۵ میلی‌متر افزایش پیدا کرده تا این خودرو را بتوان در کلاس شاسی‌بلندها طبقه‌بندی کرد.
آرونا شاسی بلند جدید سئات
به گزارش زومیت پیشرانه‌های باره کاربرد در این خودرو با مدل ایبزا یکسان هستند و در این مدل نیز گواه به‌کارگیری پیشرانه‌ی ۳ و ۴ سیلندر بنزینی و ۴ سیلندر دیزلی خواهیم بود. برای گردآور‌ی انتقال نیرو تنوع مناسبی در این مدل هستی دارد و می‌توان جعبه‌دنده‌ی خودکار یا دستی برای این خودرو سفارش داد؛ گرچه متأسفانه اشاره‌ای نشده است که آیا آرونا به سیستم چهارچرخ جنباننده نیز مجهز است یا نه.
اعداد و ارقام مربوط به رکوردهای این خودرو اعلام نشده است؛ ولی نیرومند‌ترین مدل آرونا مدل چهار سیلندر بنزینی خواهد بود که توانایی فرآوری ۱۵۰ اسب بخار قوت دارد. این پیشرانه به سیستم غیر پرکار‌سازی سیلندرها مجهز است که سبب خواهد شد مصرف سوخت هنگام کاهش پیدا کند. باید به این نکته نیز اشاره کرد که این پیشرانه تنها در تیپ FR این خودرو – که به‌نوعی مدل اسپرت آرونا محسوب می‌شود – قابل سفارش است. پیش‌بینی می‌شود که این مدل در سنجش با رقبای خود مانند nissan جوک نیسمو، تند‌تر باشد.
آرونا شاسی بلند جدید سئات
از نظر امکانات ایمنی و آی تی‌های باره کاربرد در این خودرو باید آرونا را مدل کاملی به‌حساب آورد چون در لیست ساز و برگ هنگام مواردی چون کروز مهار هوشمند، سیستم هشدار نقطه کور و سیستم ترمز اضطراری خودکار به چشم می‌خورند. در تو یا درون کابین آرونا یک نمایشگر ۸ اینچی لمسی هستی دارد که با opel کارپلی و اندروید اتو سازگار است و تصویر دوربین دید عقب را می‌توان در هنگام نگریستن کرد.
آرونا شاسی بلند جدید سئات
سئات آرونا نخستین نمایش همگانی خود را در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در ماه سپتامبر تجربه خواهد کرد و سئات این خودرو را به‌سرنویس کوچک‌ترین خودروی شاسی‌بلند خود شناسایی خواهد کرد. با این حساب این خودرو از نظر کلاس در جایگاهی پایین‌تر از مدل Ateca و مدل جدید کودیاک که سال آینده به بازار عرضه می‌شود پیمان خواهد گرفت.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام