سایت جامع خودرو در ایران


» استون مارتین تمام الکتریکی، سال ۲۰۱۹ فرآوری می‌شود ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


 پس از گذشت دو سال از شناسایی خودروی مفهومی تمام الکتریکی RapidE، اکنون استون مارتین تأیید کرده است که این خودرو سال ۲۰۱۹ وارد خط فرآوری می‌شود.

خودروی RapidE که برای فرآوری اندک ۱۵۵ نسخه برنامه‌ریزی شده است،‌ تجلی راهبرد استون مارتینبرای دستیابی بدست‌ای با دست کم یا هیچ گونه آلایندگی است؛ این سیاست بدست دکتر اندی پالمر در برنامه‌ سده دوم تکاپو این شرکت پیمان گرفته است. استون مارتین RapidE با خودروی تسلا مدل S چشم وهمچشمی می‌کند.

شرکت مهندسی پیشرفته ویلیامز که در روستای گروو انگلستان پیمان دارد، پیشتر روی نسخه مفهومی خودروی RapidE کار کرده بود و در آینده هم برای انجام وظیفه پیچیده ادغام مهندسی با استون مارتین همکاری می‌کند.

استون مارتین RapidE

بر بنیاد خودروی مفهومی Rapide AMR، مدل RapidE چهاردر است و نما  خودروی اسپرت Rapide S را دارد؛ این خودرو از پیشرانه تمام الکتریکی به‌سرنویس جایگزین موتور سیکلت V12 نیرو می‌گیرد که اطلاعات ریزبین‌تر در باره هنگام به‌زودی اعلام می‌شود. شناسه‌های نیرورسانی فوری موتورهای الکتریکی، به این چم(cham ) است که استون مارتین RapidE سواری منحصربه‌فرد و متفاوت با خودروهای پیشین این شرکت ارائه می‌دهد.

اندی پالمر، رئیس و مدیرعامل استون مارتین، می‌گوید:

با شناسایی خودروی مفهومی RapidE در اکتبر ۲۰۱۵، ما به نقطه‌ی عطفی رسیدیم و اکنون بر فرآوری نخستین خودروی تمام الکتریک استون مارتین مهر تأیید زدیم. مدل RapidE نمایانگر آینده‌ای پایدار است؛ جایی که تعریف استون‌ مارتین از نما فریبنده و کارایی عالی صرفا در کنار پیشرانه‌ای با آلایندگی صفر، هم‌زیستی نمی‌کند بلکه در کنار هنگام بالارفتن خواهد یافت. موتور سیکلت‌های درون‌سوز بیش از یک سده، قلب تپنده خودروهای استون مارتین را تشکیل داده‌اند و در سال‌های پیش رو هم هستی خواهند داشت. RapidE نمایانگر انگاشت،‌ آرمان و توانایی استون مارتین در پذیرش تغییری بنیادی است که به‌سرنویس گونه‌ای جدید، مشتری‌های ما را خوشنود و خندان خواهد کرد.

استون مارتین RapidE

پاول مک‌نامارا، از مدیران فنی ویلیامز، می‌گوید:

این شرکت همواره به مشتریان خود برای مواجهه با چالش‌های پیوسته و یافتن راه‌حل‌هایی برای افزایش بهره‌وری مصرف انرژی کمک کرده است. از آنجا که قانون خواستار طراحی خودروهایی با مصرف انرژی بهینه و کارآمد است، این جستار برای خودروسازان اهمیت زیادی دارد. این پروژه حاصل تجربه گسترده ما در زمینه باتری و خودروهای الکتریکی است و از همکاری با این شرکت معتبر بریتانیایی بسیار دلشاد هستیم.

منبع TOPGEAR ASTONMARTINلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام