سایت جامع خودرو در ایران


» خودرو امروز چقدر گران می‎شود؟ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

خودرو امروز چقدر گران می‎شود؟

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو ، خودروسازی ، شورای رقابت تاریخ : دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶


به گزارش اخبارخودرو به نقل از تسنیم، براساس اعلام شورای چشم وهمچشمی فارس و یزد اینگونه می‌گویند) امروز بحث خودرو و تعیین تکلیف بها ها در دستور کار شورا پیمان گرفته و در پایان پروانه افزایش بها‌ها در گزین کردن شرکت های خودروسازی پیمان خواهد گرفت.

هرچند بنا به باورپذیری رئیس شورای چشم وهمچشمی امسال نرخ تورم و نرخ بخشی پایین بوده و از این روی اگر افزایشی هم در خودروها باشد آنچنان نخواهد بود، ولی شرکت‌های خودروسازی از آغاز امسال بر طبل افزایش بها کوبیده و به بهانه های گوناگون بها محصولات خود را تغییر داده‌اند. برخی از درخواست افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی‌ها بها‌ها بدست خودروسازان آنهم به بهانه افزایش بها مواد اولیه گفتگو کرده اند ولی همچنان شورای چشم وهمچشمی گیر این یحث بوده و مدعی است بها ها افزایش چندانی نخواهد داشت.

البته شورای چشم وهمچشمی تأکید کرده که برای کیفیت نامناسب خودروها هم نمرات منفی را در نظر می گیرد و همانند سال گذشته این جستار را یک عامل بنیادین در پروانه افزایش بها‌ها می‌داند.

با پروا به این موضوعات باید چشم براه ماند و دید امروز کدام شرکت خودروساز بابت کیفیت نامناسب محصولات خود تاوان و در پایان بها خودرو تا چه میزان افزایش خواهد یافت.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام