سایت جامع خودرو در ایران


» وینیالز: امتیاز های از دست رفته یعنی آغاز دوباره، از صفر ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


ماوریک وینیالز گفته که بدست آوردن نتایج لاغر در مسابقات پسین، مایه از دست رفتن دستاورد های او در مراحل اولیه فصل شده و او نیم­ ­فصل دوم را “از صفر” آغاز خواهدکرد.

وینیالز که پس از دو سال حضور در تیم suzuki اکستار، در فصل جدید به موویستار یاماها آمد، فصل را با بهترین شرایط آغاز کرد و پس از ثبت بهترین زمان ­ها در همگی تمرینات پیش­فصل،در دو گرندپری آغازین ۲۰۱۷، یعنی پیکار ­های قطر و آرژانتین نیز روی سکوی نخست رفت تا آغاز خوب خود را کامل کند. این موتورسوار اسپانیایی که پس از ششمین گرندپری، موجلو ایتالیا، با ناسازگاری ۲۶ امتیاز صدرنشین بود، در تنها دو پیکار، پیشتازی امتیازی خود را از دست داد و با دهم شدن در بارسلونا و برخورد در تکخالِن هلند، از صدر جدول فاصله گرفت.

حال با کسب مقام چهارم در زاکسنرینگ، او در آستانه تعطیلات تابستانی مسابقات، با ناسازگاری ۴ امتیاز نسبت به مارک مارکز، در جایگاه دوم جدول رده ­بندی پیمان دارد.

من مطمئنا ناامید هستم. ما در چهار پیکار امتیازهای زیادی از دست دادیم. قسمت نخست فصل به ما پابرجا کردن کرد که نیرومند هستیم و بخش دوم، پابرجا کردن کرد که باید یاد بگیریم. من تلاش می ­کنم که یاد بگیرم و برای نیمۀ دوم فصل، بیشترین تلاشم را خواهم کرد. این نخستین سالی است که در کورس چشم وهمچشمی برای کسب قهرمانی پیمان دارم. همیشه تلاش در ارائه بهترین عملکرد دارم. ولی هر از چند گاهی حتی با ارائه بهترین عملکرد، مجبورم به مقام چهارم یا پنجم خوشنودی دهم.

او همچنین گفت که در پیکار انجام، برخورد پیست تکخالِن را همیشه به یاد داشته.

در آسن، تنها قصد نخست شدن داشتم، نمی­­ خواستم چهارم یا پنجم شوم. اگر با تجربه بودم ریسک نمی­کردم و در هنگام پیکار پنجم می ­شدم و حالا در نیم­ فصل تن نخست جدول بودم.

وینیالز سرنویس کرد که قصد دارد پس از تعطیلات یک­­ ماهه تابستانی، شروعی همانند آغاز فصل داشته ­­باشد.

این همانند آغاز دوباره از صفر است. ما باید در تعطیلات نهایت تلاش خود را انجام دهیم. باید کوشش در بهبود عملکرد خود و موتور سیکلت در این یک­ماه داشته باشیم و در گرندپری جمهوری چک، به عملکرد ۱۰۰درصدی برسیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام