سایت جامع خودرو در ایران


» lamborghini به اندیشه ساخت مدل‌های اسپرت با چهار سرنشین است ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


lamborghini به اندیشه ساخت مدل‌های اسپرت با چهار سرنشین است
lamborghini قصد دارد خط فرآوری خود را با ساخت یک مدل اسپرت چهار سرنشین گسترش دهد. امکان دارد این خودروی جدید جایگزینی نوین برای مدل میورا باشد.
به تازگی در همایش ​Automotive ​News ​Europe ​Congress که در شهر بارسلون اسپانیا برگذار شد، استفانو دومنیکالی، مدیر عامل lamborghini گفت که احتمالا یک مدل اسپرت چهار سرنشین وارد خط فرآوری lamborghini خواهد شد.
پس از هنگام که معلوم شد lamborghini مشغول طراحی و ساخت خودرو شاسی بلند (اوروس) بوده است، بسیاری شگفتی کردند. به راستی lamborghini قصد دارد تنوع خودروهایش را افزایش دهد و ساخت این مدل‌های جدید هم در همین راستا خواهد بود. به هستی آمدن بازارهای جدید برای lamborghini (مخصوصا بازار چین که پیشرفت بسیار زیادی داشته و فرصت‌های زیادی را برای خودروسازان به هستی آورده است) و اهداف جدید این خودروساز ایتالیایی از انگیزه ها اصلی ساخت چند مدل جدید هستند.
ferrari که یکی از اصلی‌ترین رقبای lamborghini است، پیش از این یک خودروی اسپرت چهار سرنشین به بازار عرضه کرده است و مدیرعامل maclaren هم پیشتر سرنویس کرده بود که می‌تواند پیوستن یک خودروی چهار سرنشین GT به جمع مدل‌های maclaren را انگاشت کند.
دومنیکالی گفته که این خودرو تا دست کم ۵ سال دیگر ساخته نخواهد شد و ساخت هنگام را بازه‌ی زمانی میان سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۳۰ برآورد زده است. ساخت این خودرو، بخشی از برنامه‌ی lamborghini برای تغییر تصویر این شرکت در ذهن مردم است. ظاهرا lamborghini دیگر نمی‌خواهد هنگام خودروسازی باشد که با هر مدل جدیدش به دنبال رکوردهای جدیدتر بگردد و می‌خواهد قشر جدیدی از خریداران را تحت کارایی پیمان دهد.
lamborghini به اندیشه ساخت مدل‌های اسپرت با چهار سرنشین است
برنامه‌های lamborghini طوری تنظیم شده‌اند که در هنگام‌ها به میزان فروش و سود شرکت اهمیت بیشتری داده می‌شود و مدل اوروس هم پیمان است به همین منظور ساخته شود. lamborghini پیش بینی می‌کند که مدل اوروس پس از عرضه در سال ۲۰۱۸، بتواند سود شرکت را دو برابر کند.
همچنین مدیرعامل lamborghini درباره این دگرگونی ها گفته است:
ما می‌خواهیم سرزنده‌تر، جوان‌تر ولی مثل همیشه، متفاوت باشیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام