سایت جامع خودرو در ایران


» بازدید رایگان محصولات hyundai در سرویس کلینیک تابستانی آسان موتور سیکلت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


از شنبه، ۱۷ تیر آغاز می‌شود

بازدید رایگان محصولات hyundai در سرویس کلینیک تابستانی آسان موتور سیکلت

ایوار خودرو- آسان موتور سیکلت، نماینده رسمی hyundai در ایران در راستای گسترش خدمات پس از فروش و ارتقا خوشنودی مشتریان محصولات hyundai، از روز شنبه، ۱۷ تیرماه کمپین سرویس کلینیک تابستانی خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، بر بنیاد این طرح، بازدید خودروها رایگان خواهد بود و مالکین خودروهای وارداتی hyundai می‌توانند از تخفیفات ویژه و سرویس‌های دوره‌ای بهره‌مند شوند. بر بنیاد اعلام آسان موتور سیکلت، این طرح دربرگیرنده همگی خودروهای وارداتی hyundai به ایران (خودروهای دارای گارانتی آسان موتور سیکلت و خودروهای بیرون از دوران گارانتی غیر شرکتی ) می‌شود و در همگی نمایندگی‌های رسمی hyundai آسان موتور سیکلت در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.
در این طرح بازدید از خودروها رایگان است و مالکین خودرو از تخفیف‌هایی همچون ، ۱۰درصد تخفیف در هزینه سرویس‌های دوره‌ای محصولات و ۲۰درصد تخفیف در روغن‌موتور سیکلت کاسترول مگناتک ۵۰درصد تخفیف در پالایه روغن بهره‌مند می‌شود. پس از بازدید از خودرو، در چهره نیاز به انجام تعمیرات، این مسئله با مالک خودرو هماهنگ می‌شود و در چهره تایید مالک، تعمیرات بر روی خودرو انجام خواهد شد.
این طرح تا ۲۸ تیرماه در کلیه عاملیت‌های مجاز آسان موتور سیکلت در سراسر کشور اجرا می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر وبسایت رسمی آسان موتور سیکلت به آدرس http://www.assanmotor.com/مراجعه نمایید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام