سایت جامع خودرو در ایران


» شناسایی subaru ایمپرزای جدید در نمایشگاه فرانکفورت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


subaru دودمان جدید فرآورده پرطرفدار خود یعنی ایمپرزا را در سپتامبر امسال به نمایشگاه خودروی فرانکفورت خواهد آورد تا اروپایی‌ها نیز از دیدن دم لذت ببرند.


این خودرو که در دوازدهم سپتامبر رونمایی خواهد شد دومین فرآورده کمپانی بوده که بر پایه پلتفرم جهانی این برند ساخته شده است.

subaru ادعا می‌کند پلتفرم یاد شده نشان دهنده‌ی قدم رو به جلوی مهمی نسبت به مدل پیشین بوده زیرا ۷۰ درصد مستحکم‌تر بوده و جذب انرژی دم در تصادفات ۴۰ درصد بهبود یافته است. subaru همچنین توانا بوده تا سیستم تعلیق را بازمهندسی نموده و بیش از پیش گرانیگاه ایمپرزا را پایین بیاورد.


دودمان جدید ایمپرزا همچنین از تازه ترین فناوری ایمنی EyeSight کمپانی سود می‌برد که دربرگیرنده کروز مهار تطبیقی، ترمز پیشگیری از برخورد خودکار و هشدار برونرفت از خط و در پایان دستیار حفظ خودرو میان خطوط می‌باشد.

سیستم چهار چرخ جنباننده Symmetrical subaru و پیشرانه‌های ۴ سیلندر تخت نیز در این دودمان باقی مانده ولی برای فهمیدن اینکه آیا پیشرانه‌های جدیدی در اروپا ارائه خواهند شد یا خیر باید تا سپتامبر صبر کنیم. مدل‌های ویژه بازار آمریکا با پیشرانه‌ی ۲ لیتری ۱۵۲ اسب بخاری اصلاح شده عرضه می‌شوند.


در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری از این خودرو را خدمت شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام