سایت جامع خودرو در ایران


» استون مارتین ولکان AMR PRO شناسایی شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

استون مارتین ولکان AMR PRO شناسایی شد

دسته بندی : خودرو تاریخ : پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶


استون مارتین ولکان AMR PRO شناسایی شد
ولکان، به سرنویس تند‌ترین و پرقدرت‌ترین فرآورده تاریخ استون مارتین شناخته می‌شود و حالا با نسخه‌ای جدید به نام AMR PRO، توانایی‌های خود را افزایش داده است.

به گزارش زومیت،برند AMR به تازگی در گردآور‌ی خودروسازی استون مارتین شناسایی شده است تا تمرکز ویژه‌ای بر محصولات ویژه پیست و مسابقات سرعت داشته باشد. پیش از این به شناسایی نسخه‌ی AMR از مدل ونتیج پرداختیم و حالا، به محض رونمایی استون مارتین از ولکان جدید، به بررسی توانائی‌های دم می‌پردازیم.

همان‌طور که از نام استون مارتین ولکان AMR PRO، می‌توان گمان زد، این خودرو ویژه پیست طراحی شده و بی گمان استانداردهای لازم برای آمدوشد در جاده‌های شهری همه کشورهای گیتی را نخواهد داشت. در برابر، یکی از برترین خودروهای تاریخ، در کلاس خود محسوب می‌شود و بی گمان رکوردهای مختلفی را جابه‌جا خواهد کرد.
استون مارتین ولکان AMR PRO شناسایی شد
تنها ۲۴ دستگاه از این کیت بدنه به دارندگان ولکان تعلق خواهد گرفت که به نوعی، بزرگداشت کامیابی استون مارتین در چشم وهمچشمی‌های امسال لمانز ۲۴ ساعته است؛ هرچند که البته، تیراژ فرآوری استون مارتین ولکان هم، به شماره ۲۴ اندک بوده و تنها همین شمار از این خودرو، فرآوری شده است. افزون بر این، مهندسان تیم موتوراسپرت یادشده و دارن تورنر، قهرمان سه دوره‌ی لمانز، بهینه‌سازی و تقویت بدنه‌ی ولکان AMR PRO را به عهده داشته‌اند تا محصولی عالی، پدید آورده شود.

نما این خودرو و کیت بدنه‌ی آیرودینامیک دم، بهینه‌سازی شده است و حالا علاوه بر عملکرد عالی در دالان باد به میزان ۵.۵ درصد در سنجش با پایداری نمونه‌ی پیشین در برابر جریان هوا، ۵ کیلوگرم نیزسبک‌تر خواهد بود. استون مارتین ولکان AMR PRO، به لطف یک بالچه‌ی سترگ در قسمت عقب، دارای یکی از بهترین نیروهای عمود بر سطح، در تاریخ خودروسازی جهان است. درحالیکه مدل استاندارد ولکان، نیروی ستونی ۳۱۵۰ نیوتن‌ بر متر برپایی می‌کرد و حتی خودروی استون مارتین GTE به سرنویس قهرمان لمانز ۲۰۱۷، نیروی عمود بر سطح ۳۱۰۴ نیوتن‌متر بر متر به همراه دارد، این میزان در ولکان AMR PRO به ۴۰۰۰ نیوتن بر متر می‌رسد.
استون مارتین ولکان AMR PRO شناسایی شد
پیشرانه‌ای این خودرو، تفاوتی با نمونه‌ی پیشین ندارد و همچنان از گونه ۱۲ سیلندر ۷ لیتری و تنفس طبیعی به نیرو ۸۲۰ اسب بخار با گشتاور ۹۰۰ نیوتن‌متر خواهد بود که البته برای ولکان با وزن ناب کمتر از ۱۳۵۰ کیلوگرم، کافی به نظر می‌رسد. امروزه بها هر دستگاه ولکان، در مرز ۳ میلیون دلار برآورد می‌شود، ولی هنوز هیچکدام از مالکان این خودرو، آماده به فروش دم نشده‌اند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام