سایت جامع خودرو در ایران


» بها پرمتقاضی‌ترین خودروهای صفر درونی در بازار تهران + جدول ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶


بها پرمتقاضی‌ترین خودروهای صفر درونی در بازار تهران + جدول

فارس و یزد اینگونه می‌گویند) خودرو- به‌رغم آنکه طی هفته جاری خبری درخصوص افزایش بها محصولات خودروسازان از سوی شورای چشم وهمچشمی منتشر شد ولی این آگاهی ها نتوانست آنگونه که باید در بازار رکود زده خودرو کارساز واقع شود.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایران جیب ،در حالی برخی خودروسازان در فروردین ماه سال‌جاری مصوبه سال گذشته شورای چشم وهمچشمی مبنی بر افزایش بها را اعمال کردند و “ایران‌جیب” نیز بها‌های جدید را آگاهی‌رسانی کرد ، روز سه‌شنبه نیز رضا شیوا رئیس شواری چشم وهمچشمی از افزایش بها چند خودروی درونی آگاهی ها داد ولی از خودروسازان درخواست کرد که تا حد امکان این افزایش بها را اعمال نکنند و خودروسازان نیز تاکنون در شرایط فروش خود نیز تغییری اعمال نکرده‌اند.

با پایان رسیدن ماه فرخنده رمضان، بازار خودرو رونق بهتری را نسبت به ماه گذشته پیدا کرده و خرید و فروش قدری افزایش یافته است. در این میان هنوز نمایشگاه‌داران خودروی تهران از چگونگی موجود خوشنود نبوده و اظهار میکنند دخل و خرجشان هیچ تطابقی با هم ندارد. به گفته برخی نمایشگاه‌دارن خودرو تهران، در خودروهای فرآوری تو یا درون، peugeot پارس tu5 و pride 111 و در وارداتی‌ها خودروهای النترا ، سانتافه و سورنتو پرمتقاضی‌ترین خودرو در بازار به حساب می‌آیند.

بها خودروهای صفر در بازار تهران در ابتدای داد و ستدها ۱۵ تیرماه ۹۶ :لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام