سایت جامع خودرو در ایران


» نکاتی درباره خرید خودروی کانورتیبل ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


اگر به دنبال فروش خودروی سقف ثابت کاربرد شده خود بوده تا خودرویی پسندیده‌تر برای تابستان بخرید، تماشا نمونه‌های روباز یا به اصطلاح کانورتیبل ایده‌ای خوب خواهد بود.


بر پایه راهنمای منتشر شده بدست Carwow، شما باید با گونه ها خودروهای روباز موجود و همچنین با گونه ها سقف‌های تاشونده و چگونگی تأثیر این تفاوت‌ها روی عملکرد خود در جاده آشنا شوید.


از نظر لذت رانندگی، شما باید یک خودروی کانورتیبل اسپورت‌تر با پیشرانه بنزینی را گزینش کنید ولی مصرف‌کنندگانی که به دنبال مصرف سوخت کم هستند هنوز هم می‌توانند نمونه‌های دیزلی را گزینش کنند که شمار هنگام در قاره اروپا کم هم نیست.


در پایان یک خودروی کانورتیبل سواری تیز به اندازه یک خودروی کوپه را ندارد. همچنین در هنگام عبور از ناهمواری‌ها و دست‌اندازها نیز امکان انتقال لرزش‌های بیشتر به کابین در سنجش با مدل‌های کوپه هستی دارد.


حالا می‌رسیم به تفاوت‌های میان سقف فابریک و سقف فلزی. برای آغاز باید گفت سقف‌های فلزی مایه سنگین‌تر شدن خودرو می‌شوند اگرچه که گزینش خودرویی روباز با سقف سخت به این آرش( arash) است که خودرویی با کابین آرام‌تر خواهید داشت.

2016 Mini Cooper S Convertible interior
در پسین باید گفت افرادی که قصد خرید خودرویی کانورتیبل دارند به بردباری بسیار این کار را انجام می‌دهند زیرا هنگام‌ها این استایل را دوست داشته و می‌خواهند از لذت پریشان شدن موهای خود در هوای آزاد برخوردار شوند. کانورتیبل ها برای سواری در هوای گرم و آفتابی فوق‌العاده هستند ولی به‌طور میانه، شما بخشی از صندوق بار خودرو را قربانی ظاهری دوست داشتنی خواهید کرد ولی کسان بسیاری هستند که با روی خوش حاضرند این هزینه را بپردازند.

[دانلود ویدئو]لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام