سایت جامع خودرو در ایران


» F3 675 RC راندن با همه لذت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

F3 675 RC راندن با همه لذت

دسته بندی : F3 675 RC ، آخرین اخبار ، خودرو ، موتورسیکلت تاریخ : پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو ، در نسخه ۲۰۱۷ همانطور که از نامش مشخص است، به چهره فرآوری اندک عرضه خواهد شد. RC تنها مخفف واژه Reparto Corse نیست بلکه به چم(cham ) پروا بسیار به پیشرفت و بهبود مشخصات فنی است.

F3 675 RC Limited Edition

F3 675 RC Limited Edition

همچنین RC به چم(cham ) پروا به جزئیات است زیرا در شرایط پیکار تک‌تک پاره ها نقش بنیادین و تعیین‌کننده‌ای دارند. RC نماد ارائه عملکردی عالی است و این جستار را تنها کسانی که با موتور سیکلت زندگی کرده و پیکار داده‌اند، می‌فهمند.

ام‌وی آگوستا تنها ۳۵۰ دستگاه از نسخه F3 675 RC به فرآوری خواهد رساند. این موتور سیکلت که نماد توازن میان فناوری و طراحی است، از یک پیشرانه ۶۷۵سی‌سی بهره می‌برد.

پیشرانه سبک ۳سیلندر F3 675 RC مایه شده است این موتور سیکلت به بهترین عملکرد خود برسد و بیشترین قوت و گشتاور را فرآوری کند. پیشرانه ۶۷۵ سی‌سی کاربرد شده در F3 675 RC توانایی فرآوری ۱۲۸ اسب بخار قوت در ۱۴۴۰۰ دور در دقیقه و ۷۱ نیوتون‌متر گشتاور در ۱۰۹۰۰ دور در دقیقه را دارد.

جعبه دنده باره کاربرد در این موتور سیکلت ۶سرعته است. F3 675 RC همچنین ۲۰۶۰ میلی‌متر درازا، ۷۲۵ میلی‌متر پهنا و ۸۰۵ میلی‌متر بلندی دارد.

فاصله میان محور جلو و عقب ۱۳۸۰ میلی‌متر و وزن ناب هنگام ۱۷۳ کیلوگرم است. گنجایش انبار سوخت این موتورسیکلت نیز ۱۶ لیتر و بیشینه سرعت هنگام ۲۵۸ کیلومتربرساعت در نظر گرفته شده است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام