سایت جامع خودرو در ایران


» van کاروان volkswagen واگن با طراحی باز و روشن بدست اسپیس کمپر شناسایی شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


van کاروان volkswagen واگن با طراحی باز و روشن بدست اسپیس کمپر شناسایی شد
خودروی لایت‌اوپن شرکت اسپیس‌کمپر از ویژگی‌هایی استثنائی در سنجش با دیگر خودروهای کاروان بهره می‌برد.

شرکت آلمانی اسپیس‌کمپر (SpaceCamper) که در زمینه‌ی تبدیل خودروهای van به کاروان کار می‌کند، اقدام به ارائه‌ی کاروان‌های ترابری volkswagen‌واگن کرده است که در میان خودروهای همانند خود بیشترین خدمات را ارائه می‌کند و افزارها هنگام به‌خوبی در یک وسیله نقلیه جای گرفته‌اند. شرکت یادشده همچنین تند‌ترین van‌های کاروان موجود در سراسر جهان را فرآوری کرده است. اکنون اسپیس‌کمپر خط فرآوری خود را به‌گونه‌ای تجهیز کرده است که یک وسیله نقلیه با ویژگی‌های تفریحی چندمنظوره با نام لایت‌اوپن (LightOpen) فرآوری کند. این فرآورده دارای افزارها کمپینگ خواهد بود و طرح هنگام به‌نوعی است که از روشنایی فضا بهترین بهره را می‌برد. خودروی لایت‌اوپن قابلیت ترابری یک خانواده در مسیرهای کار، مدرسه و سالن‌های ورزشی و رفتن به کمپینگ دارد و مانند یک گردآور‌ی متحرک، همه‌ی این وظایف را به‌خوبی و با دگرگونی ها کوچکی در درون خود انجام می‌دهد.

به گزارش زومیت،شرکت اسپیس‌کمپر پیشترً هم مدل‌های روباز و مدل‌هایی که دارای فضایی روشن بودند، ارائه کرده بود و حالا با ترکیب دو پارامتر ذکرشده، لایت‌اوپن را فرآوری کرده است. van‌های چندمنظوره که از هنگام‌ها کاربرد‌ی همانند کاروان می‌شود یا van‌های باربری که در حین رفت و آمد تماشا می‌شوند، بسیارند؛ ولی خودروی لایت‌اوپن به‌راحتی برتر از دیگر محصولات همانند است.
van کاروان volkswagen واگن با طراحی باز و روشن بدست اسپیس کمپر شناسایی شد
مانند خودروی کلاسیک اوپن از شرکت اسپیس‌کمپر ، خودروی لایت‌اوپن نیز دربرگیرنده درهای کشویی در دو طرف خودرو برای آسانی در فرمایش جایگذاری بار و دسترسی درونی/بیگانه به ساز و برگ کلیدی است. از طرفی همانند خودرو لایتِ اسپیس‌کمپر، وسیله نقلیه‌ی لایت‌اوپن نیز از یک نرمش‌پذیری استثنائی در به کارگیری هنگام به‌سرنویس کاروان، کاربرد‌های روزمره، حمل بار و مکانی برای کاربرد به‌سرنویس یک دفتر کار، برخوردار است.

نقطه قوت نرمش‌پذیری خودروی لایت‌اوپن، طراحی فراخ هنگام است؛ شرکت اسپیس‌کمپر هر آنچه می‌تواند در چنین خودروهایی بزرگ و جاگیر جلوه کند، به گونه ای کوچک کرده و به‌چهره کامپکت ارائه داده است، برای نمونه فضای آشپزخانه را که می‌تواند جاگیر باشد، تبدیل به میز غذاخوری گردانی کرده است که در فضای van به‌چهره چرخشی قابل جمع شدن است. یک یخچال ۲۵ لیتری در کنسول میانی پیمان گرفته و دسترسی به نوشیدنی‌های خنک و تنقلات را برای راننده و سرنشین جلو میسر می‌سازد؛ ویژگی که در زمان کمپینگ، سفرهای جاده‌ای، رفع خستگی کودکان پس از بازی، پیاده‌روی یا سفرهای کوهستانی با دوچرخه و بسیاری کاربرد‌های دیگر خیلی سودمند است. این یخچال می‌تواند به حالت کشویی به فضای عقب نیز منتقل شود و به دیگر سرنشینان نیز پروانه‌ی دسترسی دهد.

وجه دیگر این آشپزخانه‌ی کامپکت van کمپر هنگام است که اسپیس‌کمپر یک اجاق‌گاز دو اخگر را در میز تاشو متحرک جای داده تا بتوان در کنار آماده‌سازی خوراک، فضای کافی برای صرف وعده‌ی غذایی نیز ارائه کند. این میز هم می‌تواند در تو یا درون باره کاربرد پیمان گیرد و هم در بیرون از خودرو قابلیت کاربرد دارد و بدون اندک کردن فضا مانند آشپزخانه‌های باره کاربرد در van‌های استوک، از میز موجود در van‌های کمپر دیگر بزرگ‌تر است. همچنین در مواردی که از میز به‌سرنویس یک میز کاری چشمداشت کاربرد دارید، این قابلیت را دارد تا سطح هنگام به دو برابر افزایش یابد.
van کاروان volkswagen واگن با طراحی باز و روشن بدست اسپیس کمپر شناسایی شد

از دیگر ویژگی‌های دلنشین خودروی لایت‌اوپن، قرارگیری یک میز کشویی دیگر است که رو به بیرون خودرو باز می‌شود و هستی یک سینک در کنسولی جنب صندلی‌های عقب، شگفت‌انگیز است. این سینک کوچک برای کاربرد‌های تو یا درون و بیرون خودرو باز می‌شود و زمانی که به هنگام نیازی نیست، به‌طور کامل تا می‌شود و مایه افزایش فضای در دسترس می‌شود. کنسول ذکرشده نیز در طرف دیگر قابلیت نگهداری وسایل را دارد و میز تاشو را در خود جای می‌دهد.

در پایان، شرکت اسپیس‌کمپر، از تمام امکانات استاندارد یک van کاربردی، دربرگیرنده آشپزخانه‌ی دارای اجاق‌گاز، فضاهای نگهداری، سینک و یخچال بهره گرفته است و هنگام‌ها را درون کابین خودرو جای داده تا فضای آزادتر و کاربردی‌تری برای هر ۵ سرنشین خودرو به ارمغان آورد. این چینش، زمانی که به جایی برای خواب نیاز دارید، یک برتری بزرگ محسوب می‌شود؛ زیرا یک تشک تاشو در پهنا کابین عقب، باز می‌شود و تخت‌خوابی ۱.۵۵×۲ متری را پدید می‌آورد که در برابر تخت‌خواب ۱.۳×۲ متری مدل‌های اسپیس‌کمپر با آشپزخانه‌های استوک، برتری دارد. یک سقف بازشو قابلیت برپایی تخت‌خواب دوم را دارد که مایه می‌شود خودروی لایت‌اوپن گزینه‌ی مناسبی برای گزینش بدست خانواده‌ها باشد.

افزارها خودروی لایت‌اوپن کامپکت است و به‌نحوی در هنگام جای گرفته که برای کارهای روزمره‌ی یک خانواده‌ی ۵ نفره پسندیده و کاربردی است. صندلی نیمکتی عقب و دراورهای قرارگرفته در هنگام نیز به‌راحتی قابل جدا شدن هستند تا خودرو را به یک van باربری باز تبدیل کنند.
van کاروان volkswagen واگن با طراحی باز و روشن بدست اسپیس کمپر شناسایی شد
بها خودروی لایت‌اوپن شرکت اسپیس‌کمپر نزدیک ۷۷.۲۵۰ دلار است که در سنجش با خودروی volkswagen‌واگن T6 Transporter Caravelle Comfortline بالاتر است و از پیشرانه‌ی ۲.۰ لیتری TDI با نیرو ۱۴۸ اسب بخار و ساز و برگ و آپشن‌های استاندارد و سقف بازشو تبدیل شونده به تخت‌خواب و دیگر افزارها اشاره‌شده بهره می‌برد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام