سایت جامع خودرو در ایران


» خودروی پرنده ی مولر M400 به بالاترین بها فروخته می شود ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


مولر M400 را شاید یک از راستین ترین تلاش ها در جهت ساخت خودروی پرنده بدانیم.خودروی پرنده ای که پرواز هم می کند ولی با همه زحمات پال مولر مخترع هنگام هنوز به مرحله بازرگانی نرسید و شرکت های بسیار زیادی بجای کوشش در هماری و گسترش تجاریبه سمت کپی برداری از هنگام کردند.

مولر جهانی ارائه شده است به فروش اصلی خود M400 Skycar® از راه حراج همگانی به سرنویس یک محور هر خودرو یا گردآور هواپیما در یک دیرینکده همگانی یا خصوصی. این برای نخستین بار VTOL در جهان راستین (و برخاست ستونی) “خودرو پرنده” را به نشان داده شود. این بسیار رایج در Google و YouTube تحت M400 Skycar است.

M400 شد Skycar یک تکه دیرینکده درست است، گسترش یافته بیش از چندین سال و برای نخستین بار در سال ۲۰۰۱ در نشست سهام داران این شرکت پرواز. از هنگام زمان (در یک پیرامون اندک) چند بار پرواز. این خودرو بر روی جلد دانش دوست داشتنی، مکانیک، و جستار مقالات تازه ها بی شمار و پخش برنامه های از دسته ۶۰ دقیقه، ABC، بلومبرگ، سی ان ان، و کانال دیسکاوری برجسته بود.

مولر M400 نخستین بار در سال ۲۰۰۱ پرواز کرد و همگان را در شگفتی پیمان داد.ماشینرنده ای که با هشت موتور سیکلت Rotapower و با  بیش از ۷۲۰ اسب بخار پروانه می دهد مولر M400 به پرواز بر روی زمین به چهره ستونی و ستانی بپردازد.

در درازا ۳۰ سال گذشته، مولر بیش از ۱۵۰ میلیون دلار هزینه صرف گسترش موتور سیکلت و بدنه ی این خودرو کرده است.پس از پایان کامیابی آمیز این حراج، مولر بی درنگ امتیاز این وسیله را به صاحب جدید خود منتقل می کند.این حراجی گویا در Ebay پایدار می شود.

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام