سایت جامع خودرو در ایران


» دودمان آینده porsche ۹۱۱ با سیستم نیروهای محرکه‌ هیبریدی عرضه می‌شود ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


سری جدید خودروهای porsche ۹۱۱ با پیشرانه هیبریدی، سنجشگرها و داشبورد دیجیتال در اواخر سال ۲۰۱۸ عرضه می‌شود.

سال گذشته، مهندسین شرکت porsche برای نصب پیشرانه هیبریدی روی خودروی ۹۱۱ کار می‌کردند؛ این کنش نویدبخش موضع گسترده‌تر این شرکت در زمینه خودروهای گسترش‌یافته بود.

به‌سرنویس نخستین خودروی porsche با پیشرانه هیبریدی، دودمان آینده ۹۱۱ برای این خودروساز مطرح آلمانی محصولی حیاتی و بسیار دارای اهمیت است. به گواهمندی آزمایش اخیری که در پیست نوربرگ‌رینگ انجام شده است؛ این خودروی اسپرت در آینده همراه داشبورد تمام دیجیتال با آی تی همانند اتاقک مجازی (Virtual Cockpit) audi عرضه می‌شود.

ارهارد موسله، مدیر فرآوری porsche ۹۱۱، می‌گوید:

 چشم وهمچشمی با خودروی تسلا مدل S برای مدتی جستار بحث کارشناسان شرکت بوده است و خودروهای آینده ما باید تابع آیین نامه کاهش کربن دی‌اکسید تولیدی در سال ۲۰۲۰ باشند. آی تی موجود، فرآوری خودرویی با معیارهای ما (برد و سرعت شارژ) را به‌زودی میسر می‌کند.

porsche

porsche پیشتر هم از سیستم نیروهای محرکه‌ی هیبریدی برای شاسی‌بلند کاین و  پانامرا که هر دو، پیشرانه‌ی بنزینی ۳ لیتری سوپرشارژ در کنار یک موتور سیکلت الکتریکی دارند، کاربرد کرده است. خودروی ۹۱۸ اسپایدر هم مجهز به سیستم هیبریدی به‌چهره دو موتور سیکلت الکتریکی در کنار یک پیشرانه‌ی ۴.۶ لیتری V8 است. در کنار برنامه‌ریزی برای ساخت مدل هیبریدی،‌ porsche در نظر دارد مدلی تمام الکتریکی از ۹۱۱ با آی تی همانند audi R8 e-tron بسازد؛ البته ضمانتی برای فرآوری این خودرو هستی ندارد. موسله در این باره می‌گوید:

ما باید در زمان پسندیده و متناسب با نیاز هر دوره اقدام کنیم؛ چرا که این کار هزینه زیادی دارد و شدنی است از دید اقتصادی جوابگو نباشد.

porsche کاررا GT

چشمداشت می‌رود مدل‌های اصلی ۹۱۱، از پیشرانه‌ی تویین توربوی ۳ لیتری تخت شش سیلندر که نخستین بار در خودروی فیس‌لیفت شده ۹۱۱ کاررا دیده شدند، کاربرد کنند. موسله تأیید کرده است که مدل جدید خودروی ۹۱۱ روی پلتفرم اصلاح‌شده MMB که برای خودروی کنونی کاربرد می‌شود، سوار شده و تنها دگرگونی ها ظاهری اندکی روی دم چهره گرفته است. موسله می‌گوید:

porsche ۹۱۱ همواره سیر تکامل تدریجی خود را طی می‌کند و امکان ندارد که دچار دگرگونی و انقلاب ناگهانی شود. گسترش این خودرو قدم‌به‌قدم پیش می‌رود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام