سایت جامع خودرو در ایران


» با هستی انکارهای مکرر مقامات ferrari، فرای یک شاسی‌بلند می‌سازد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


با هستی انکارهای مکرر مقامات ferrari/ فرای یک شاسی‌بلند می‌سازد
سرجیو مارچیونه در سال‌های پیش بارها اعلام کرد که ferrari هرگز قصد ساختن یک شاسی بلند ندارد، ولی به نظر می‌رسد این برنامه کمی تغییر کرده و به زودی گواه یک قدبلند از کارخانه مارانلو خواهیم بود.
به گزارش پسین (امروزه ساکنان استان کرمان ایران، به نظر می‌رسد با پروا به تغییر ذائقه خودروها و خودروسازی‌ها ferrari ناچار به ساخت خودرویی اسپورت با توانایی‌های بیشتر است تا بتواند گام‌هایی بیشتر از یک جنبش جاده‌ای بردارد.
با هستی انکارهای مکرر از سوی ferrari کارمگزین ادعا کرده است که مارانلو هم‌اکنون و به شکلی پرکار روی پروژه قدبلندی با کد بازرگانی F16X کار می‌کند. پیمان است این خودرو همزمان با ساخت دودمان بعدی هاچبک‌های GTC4 ساخته شود.
اگرچه ferrari پافشاری دارد که یک شاسی بلند نمی سازد، ولی می‌توان خودروی جدید این شرکت را که احتمالا در سال ۲۰۲۱ در خیابان‌های جهان دیده می‌شوند، یک کوپه با توانایی جنبش در بلندی نامید که شکل و شمایل هنگام ذهن را به سمت lamborghini اوروس یا استون مارتین DBX می‌اندازد. البته باید این خودرو را ۵ در انگار کنید.
با هستی انکارهای مکرر مقامات ferrari/ فرای یک شاسی‌بلند می‌سازد
از طرفی شواهد نشان می دهد قدبلند ferrari یک سازه آلومینیومی با توانایی جنبش چهار چرخ است. این خودروسازی پس از شناسایی خودروی FF در سال ۲۰۱۱ دانش جنبش با توانایی چهار چرخ را مرتبا گسترش داده و برای مدل قد بلند خود نیز این جنبش را پیوستگی می‌دهد.
براساس شنیده‌ها این مدل از دودمان بعدی GTC بلندتر بوده و از درهای “خودکشی” در هنگام کاربرد می‌شود. این طراحی امکان دسترسی به صندلی‌های عقب را با حذف ستون B خودرو آسان‌تر می‌کند. در درهای معرروف به خودکشی لولای درهای عقب روی ستون C پیمان داده و درهای پشتی به سمت محفظه بار کشیده می‌شوند. احتمالا این کراس‌اوور از یک موتور سیکلت V12 نسب شده روی GTC4 بهره خواهد برد که به چهره هیبریدی ارائه می‌شود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام