سایت جامع خودرو در ایران


» نخستین تصاویر جاسوسی از دودمان جدید ford فوکوس سدان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


فرآوری ford فوکوس در ایالات‌متحده به مدت یک سال متوقف خواهد شد ولی به نظر می‌رسد این برند آمریکایی در حال انتقال فرآوری این خودرو از میشیگان به چین در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. زمانی که فرآوری ford در آمریکا از سر گرفته شود این سدان جدید فوکوس که به تازگی شکار عکاسان شده می‌تواند ایفاگر نقش بزرگی در تلاش‌های ford برای تقویت گیرایی‌های فرآورده کامپکت برند باشد.


ford از پوشش‌های استتاری زیادی در خودرو کاربرد کرده است. با نگاهی به ستون B به نظر می‌رسد که همانند همان نمونه‌های آزمایش هاچبک پیشین باشد. در این خودرو می‌توان دماغه دراز و چراغ‌های جلوی نازک را دید؛ ولی خط سقف خودرو کاملاً گیرا به نظر می‌رسد. یک پانل پلاستیکی در بخش صندوق‌عقب پنهان کننده فرم ریزبین خودرو بوده ولی به نظر می‌رسد دم خودرو هموار‌تر و نرم‌تر باشد.


همچنین در تصاویر نمی‌توان کابین را تماشا نمود. البته تصاویر جاسوسی پیشین نمونه آزمایش هاچبک نشان دهنده صفحه‌نمایش بزرگ در بالای کنسول مرکزی بوده‌اند.


دودمان بعدی فوکوس ظاهراً از پلتفرم جدیدی کاربرد خواهد کرد تا بدین ترتیب فاصله میان محورهای هنگام افزایش یابد. در تصاویری که تهیه شده گواه کابین جاداری هستیم و اورهنگ عقب دراز به خودرو دستور می‌دهد تا فضای صندوق‌عقب برجسته‌ای داشته باشد.


هنوز مشخص نشده نیروهای محرکه فوکوس جدید چگونه خواهد بود. کاربرد روزافزون ford از واحدهای توربو نشان می‌دهد که شاید این خودرو تنها در برخی بازارها با پیشرانه‌های غیر توربو عرضه شود.


اگرچه دودمان بعدی فوکوس ویژه بازار آمریکا در چین ساخته خواهد شد ولی نمونه های اروپایی همچنان از آلمان بیرون خواهند شد. این خودرو ظاهرا در سال ۲۰۱۸ شناسایی خواهد شد ولی احتمالاً نمونه‌های ابتدایی هنگام در اروپا تحویل مشتریان خواهند شد.


ford در ماه ژوئن شمار ۸۲۷۲۱ دستگاه از فوکوس را در آمریکا به فروش رسانده که نسبت به ۶ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۶ (فروش ۱۰۳۱۴۴ دستگاهی) افت ۱۹٫۸ درصدی را نشان می‌دهد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام