سایت جامع خودرو در ایران


» خرید اعتباری renault سیمبل 2017 با پیش‌پرداخت 19 میلیون تومانی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶


به گزارش پایگاه خبری «پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو»، نگین خودرو، نماینده رسمی renault فرانسه در ایران در تازه ترین شرایط فروش خود، renault سیمبل را به‌سرنویس اقتصادی‌ترین سدان این شرکت فرانسوی در بازار ایران با شرایط گوناگون نقدی و اعتباری و در مدل ۲۰۱۷ عرضه کرده است.
بر پای بست آگهی نگین خودرو، renault سیمبل با بها نقدی ۷۹٫۵ میلیون تومان عرضه شده است که خریداران از تخفیف خرید نقدی ۳٫۵ میلیون تومانی نیز بهره‌مند خواهند شد. این خودرو به‌چهره تحویل فوری عرضه می‌شود ولی خریداران امکان پرداخت مبلغ این خودرو به‌چهره دومرحله‌ای را نیز دارند که در دم ۴۵ میلیون از بها خودرو در مرحله نخست و ۳۱میلیون از بها خودرو در زمان تحویل خودرو پرداخت خواهد شد و زمان تحویل خودرو نیز ۳۰ روزه خواهد بود.
علاوه بر شرایط فروش نقدی، نگین خودرو renault سیمبل را به‌چهره اعتباری نیز عرضه می کند. برای این منظور می‌توانید با پیش‌پرداخت ۳۲٫۹ میلیون تومانی خودرو را به‌چهره فوری تحویل بگیرید یا با پیش‌پرداخت اولیه ۱۹میلیون تومانی و پرداخت دوم ۱۲٫۹ میلیون تومانی (۲۰ روز پس) خودرو را به‌چهره ۳۰ روزه نام نویسی کنید. خریداران در هر دو روش از وام ۵۰ میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد که بازپرداخت دم ۱۲، ۲۴ یا ۳۰ ماهه خواهد بود که در بازپرداخت ۱۲ ماهه بدون کارمزد است.
renault سیمبل عرضه شده از سوی نگین خودرو در این طرح از تریم PE است و مانیتور و نویگشین به‌چهره استاندارد بر روی دم نصب می‌شود. renault سیمبل از موتور سیکلت ۱٫۶ لیتری بهره می‌برد که ۱۰۵ اسب بخار قوت دارد و توان دم از راه یک گیربکس چهارسرعته خودکار به چرخ‌ها می‌رسد. این خودرو با ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر گارانتی به مشتریان عرضه می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش renault سیمبل و دیگر خودروهای renault می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه نمایید.

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام