سایت جامع خودرو در ایران


» سیستم تعلیق پیشرفته audi A8 جدید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

سیستم تعلیق پیشرفته audi A8 جدید

دسته بندی : 2018 ، آئودی ، آئودی A8 - S8 ، اخبار ، تکنولوژی ، جدید ، خودرو ، سدان ، لوکس تاریخ : سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶


دودمان جدید سدان پرچم‌دار audi A8 سیستم تعلیق متصل به دوربینی خواهد داشت که بنا به گفته‌ها کیفیت سواری و هندلینگی استثنایی را به ارمغان خواهد آورد.


این سیستم تنها یکی از چندین فناوری جدیدی است که چشمداشت می‌رود در پیشرفته‌ترین خودروی تاریخ audi شناسایی شود. A8 جدید به زودی رونمایی می‌شود.


سیستم تعلیق کاملاً پرکار خودرو از فناوری دوربین پیشرفته‌ای کاربرد می‌کند که به موتورهای الکتریکی تنهایی در هر چرخ متصل بوده بنابراین با دگرگونی ها سطح جاده هماهنگ شده و توازنی عالی میان بیشینه راحتی و دینامیک رانندگی فراهم می‌کند.


نیروبخش سیستم تعلیق پرکار جدید سیستم الکتریکی ۴۸ ولتی است درحالی‌که قطعات اضافی دربرگیرنده دنده‌ها، لوله چرخشی با میله پیچشی تیتانیومی درونی و اهرمی هستند که تا ۱۱۰۰ نیوتون متر را می‌تواند از راه میله‌ی کوپلینگ به سیستم تعلیق اعمال کند.


سیستم تعلیق با کمک دوربین جلو توانا است در زمان درست واکنش نشان دهد بنابراین هرگونه لرزش و ناهنجاری حذف می‌شود. این فرایند تنها چند میلی‌ثانیه درازا کشیده و اطلاعات دوربین از سطح جاده ۱۸ بار در هر ثانیه فرآوری می‌شود.


سیستم تعلیق پرکار همچنین حرکات بدنه در زمان عبور از پیچ‌ها را نیز کاهش داده و گیر از حرکات ناگهانی در زمان ترمز یا شتاب گیری می‌شود. این سیستم در ترکیب با فرمان پذیری اکسل عقب مایه برپایی سطح بالایی از پایداری و هندلینگ می‌شود. audi ادعا می‌کند دایره گردش A8 جدید کوچک‌تر از A4 می‌باشد.


از نظر ایمنی غیرفعال، سیستم تعلیق خودرو با کمک سیستم ایمنی ۳۶۰ درجه می‌تواند بلندی خودرو را تا ۸۰ میلی‌متر افزایش دهد. این رویداد در حالی رخ می‌دهد که تأثیر پهلویی در سرعت بالاتر از ۲۴ کیلومتر در ساعت تشخیص داده شود. تصادفات به نواحی نیرومند‌ای چون ستون‌های پهلویی و ساختار کف هدایت شده و مایه کاهش انرژی وارده به سرنشینان تا ۵۰ درصد می‌شود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام