سایت جامع خودرو در ایران


» پریوس 2017 را با تخفیف نقدی و کمک هزینه سفرهای تابستانی بخرید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


هدیه ۳۰میلیون ریالی ایرتویا برای سفرهای تابستانی با toyota

پریوس ۲۰۱۷ را با تخفیف نقدی و کمک هزینه سفرهای تابستانی بخرید

پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو- ایرتویا، نماینده رسمی toyota ژاپن در ایران شرایط فروش نقدی و اعتباری toyota پریوس، پرفروش‌ترین خودرو هیبرید جهان را با تخفیف خرید نقدی و هدیه سفر تابستانی اعلام کرد.

ایرتویا در تازه ترین شرایط فروش خود، با پروا به آغاز فصل تابستان و سفرهای تابستانی، طرحی با سرنویس کمک هزینه سفرهای تابستانی را آغاز کرده است که طی دم مبلغ ۳۰ میلیون ریال (۳میلیون تومان) را به‌سرنویس کمک هزینه نقدی سفرهای تابستانی به خریداران خودروهای toyota ارائه می کند.
بر پای بست اعلام ایرتویا، خریداران toyota پریوس به‌سرنویس پرفروش‌ترین خودرو هیبرید جهان می‌توانند این خودرو را در دو تیپ C و ۳ باقیمت‌های نقدی ۱۵۶ و ۱۶۲ میلیون تومان خریداری کنند. در چهره خرید نقدی این خودروها، خریداران از تخفیف ۳٫۵ میلیون تومانی بهره‌مند می‌شوند افزون بر آنکه علاوه بر دم ۳ میلیون تومان نیز به‌سرنویس کمک هزینه نقدی سفرهای تابستانی از بها خودروها کسر می‌شود.
امکان خرید اعتباری این خودرو در تیپ‌های گفته شده نیز از سوی ایرتویا فراهم شده است. برای این منظور خریداران می‌توانند خودروها را با پیش‌پرداخت ۸۴ تا ۱۲۳ میلیون تومان خریداری کنند که بازپرداخت اقساط ۹ یا ۱۸ ماهه خواهد بود. کمک هزینه نقدی سفرهای تابستانی برای خریداران این خودروها با بازپرداخت ۹ ماهه در نظر گرفته شده و از پیش‌پرداخت خودروها کسر شده است. تحویل خودروها در این طرح به‌چهره فوری خواهد بود و به خریداران در خرید اعتباری با بازپرداخت ۹ ماهه، وام بدون بهره نیز تعلق خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش toyota پریوس می‌توانید به وبسایت ایرتویا به آدرس www.irtoya.com مراجعه نمایید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام