سایت جامع خودرو در ایران


» آزمایش کامیاب مدل آیرودینامیک بی‌ ام‌ و M4 برای حضور در DTM ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


آزمایش کامیاب مدل آیرودینامیک بی‌ ام‌ و M4 برای حضور در DTM
بی‌ام‌و M4 خودرویی با آیرودینامیک بسیار عالی است که همگی آزمایش‌های خود را در دالان باد با کامیابی پشت سر گذاشته است. نسخه‌ی پیکار‌ای این خودروی قشنگ، امسال در چشم وهمچشمی‌های DTM، حضور خواهد داشت.

خودروی پیکار‌ای BMW M4 DTM یک مبارز V8 بسیار آیرودینامیک است. شما از گیرایش دم سیر نمی‌شوید، بهتر است دم را فراتر از این نما گیرا، بررسی کنیم. ماکت M4 DTM، نزدیک ۶۰ درصد پیمانه ماشین پیکار‌ای بی‌ام‌و اصلی و یک مدل باره کاربرد برای آزمایش دالان باد است. با این هستی، این خودرو تمام شرایط ماشین در پیمانه اصلی را دارد.

به گزارش زومیت،ظاهرا انجمن آلمانی موتورز اسپرت با تیم‌های DTM برای کم کردن زمان فرآوری در دالان باد همکاری کرده‌اند. بنابراین در این شرایط، بی‌ام‌و باید برای فرآوری خوب و باکیفیت این ماشین سخت کار کند. مهندسان آلمانی ۵۰ روز در دالان باد با بیشینه ۱۵ ساعت در روز کار کردند.
آزمایش کامیاب مدل آیرودینامیک بی‌ ام‌ و M4 برای حضور در DTM
دم‌ها توانستند با به کارگیری روش‌های بسیار پیچیده که ما به راستی نمی‌توانیم درک کنیم، به‌طور میانه هر ساعت یک پیکربندی ماشین را آزمایش کنند. این کوتوله (مدل ۶۰ درصد ماشین) روی یک ربات شش پا نصب شد و آیرودینامیک این خودرو با تلورانس‌های یک‌صدم میلی‌متر گوشه‌های بدنه و سطوح هموار و صیقلی برای موقعیت‌های گوناگون رانندگی تنظیم شده است.

بی‌ام‌و می‌گوید:

نسخه پیشین پیکار‌ای هنوز هم کاملا عالی کار می‌کند؛ ولی در دالان باد، دهم میلی‌متر هم محاسبه می‌شود و می‌توان این دهم میلی‌متر را در راه پیکار به دهم ثانیه تبدیل کرد. ویژگی‌های این خودرو بسیار گیرا است؛ ولی چشمگیرتر از دم، مدل ۶۰ درصد خودروی بی‌ام‌و M4 DTM است. البته این خودرو را برای اهداف پژوهشی می‌خواهیم نه برای گذاشتن روی ربات شش پای مهار آیرودینامیکی یا حتی تماشای دم در نمایشگاه خودرو.

برای دیدن این مبارز V8 شما باید DTM امسال را ببینید: audi، مرسدس AMG و خودروی بی‌ام‌و M4 از دسته شرکت‌کنندگان در این چشم وهمچشمی گیرا خواهند بود.
آزمایش کامیاب مدل آیرودینامیک بی‌ ام‌ و M4 برای حضور در DTMلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام