سایت جامع خودرو در ایران


» جزئیات گرندپری ساختاره 1 انگلیس ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

جزئیات گرندپری ساختاره ۱ انگلیس

دسته بندی : اخبار ، خودرو ، فرمول 1 ، مسابقات تاریخ : پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶


در پیوسته فصل ۲۰۱۷ مسابقات ساختاره ۱ به بریتانیا و پیست “Silver Stone” می رسیم. کهنه ترین پیست سالنامه مسابقات ساختاره ۱ و پیست خانگی برای اکثر تیم ها. پیستی که همانند اکثر پیست های کشور انگلستان، در آغاز به سرنویس فرودگاه آغاز به کار کرده سپس با بهره گیری از اصلاحات ساختاری، کار خود را به سرنویس پیست مسابقات پیوسته داده.

پیکار دهم در مهد ساختاره ۱ برگزار خواهد شد، به‌گونه‌ای که این منطقه، منطقه خانگی ۶ تیم از ۱۰ تیم آماده در مسابقات است. مرسدس که بر همگان اصالت آلمانی دم شفاف است، ستاد تیم ساختاره ۱ خود را در براکلِی استوار کرده و بخش نیروهای محرکه این تیم، در بریکس وُرث  پیمان دارد. پیست سیلور استون دقیقا در میان این دو منطقه پیمان گرفته. تیم امریکایی “هاس” نیز در براکلِی پیمان داشته و بخش شاسی تیم ساختاره ۱ renault نیز در نزدیکی این منطقه و در اِنستون (Enstone) پیمان دارد. ستاد تیم های ردبول و ویلیامز نیز در نزدیکی منطقه پیست واقع است. تمام این تیم ها فاصله ای کمتر از یک ساعت تا پیست دارند، ولی نزدیک ترین تیم به این پیست، تیم فورس ایندیا است که ورودی ستاد دم، درست روبروی ورودی پیست سیلوراستون است. پس به معنای راستین واژه، این پیکار پیکار ای خانگی برای اکثر تیم هاست.

 

باید دید تیم ها چه راهبرد برای پیکار خانگی در نظر گرفته اند و کدام تیم ها از شرایط، بهره برداری بهتری خواهند کرد. با پروا به این که لوییس همیلتون، در سه پیکار پیشین که این پیست برگزار شده، قهرمانی را از دم خود کرده و از طرفی با پروا به میل بسیار او به کم کردن فاصله با صدر نشین جدول و دور شدن با هم تیمی خود که تنها با ۱۵ امتیاز دوگانگی،در دنبال اوست، و از سوی دیگر پشتیبانی پیروان بریتانیاییش، احتمالا گواه پیکار بسیار گیرا و رقابتی خواهیم بود.

برنامه زمانی گرندپری انگلیس

و درد پیوسته تصاویری از کنفرانس خبری و آماده شدن تیم ها برای مرحله دهم مسابقاتلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


مطالب محبوب
اینستاگرام