سایت جامع خودرو در ایران


» دانلود رایگان رالی لهستان WRC 2017 : پیروزی نویل و دبِل hyundai ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


وبسایت وننو – تیری نویل امروز توانست تا سومین پیروزی خود را در فصل ۲۰۱۷ و رالی لهستان بدست آورد.

hyundai
WRC رالی لهستان ۲۰۱۷

راننده ی خودروی hyundai i20 WRC، درگیر رقابتی شدید با راننده ی ford فیستا RS، اوت تاناک که یکی از پرجرات ترین رانندگی ها را در درازا این فصل داشته است، بود. این رالی خود یکی از پرحادثه ترین دورها از سری مسابقات فصل ۲۰۱۷ بود که با بخش هایی گِلی، باران های سیل آسا و بادهایی تند همراه بود.

 

نویل در روز پایانی به پیشتازی رسید ولی گفتگو از تاناک بود که ثابت شد با هیچ یک از رانندگان، تطابق ندارد. راننده ی تیم ford پیشتازی را در نخستین آزمون سرعت بدست آورد تا اینکه در بخش پس برخورد کرد. او در حال گذر از بخش گلی نامنتظره ای بود، پیش از اینکه پشت ماشینش با گیر برخورد کند و درنتیجه از جلو با درخت اصابت کند. با اینکه دیگر توانا به چشم وهمچشمی نبود، ولی لنگ لنگان خود را به خط پایان رساند.

پس از برخورد تاناک، نویل دوباره به برتری رسید و در مقام نخست از پرچم شطرنجی عبور کرد. این، ششمین سکوی پی در پی او در پایان مسابقات بود.

رالی لهستان

نویل گفت:  ” اوت رانندگی بی اندازه ای در رالی داشت. در این چشم وهمچشمی هیچ کس تسلیم نمی شود. من نمی خواستم تسلیم شوم و برای پیروزی آماده بودم. برای او متاسف هستم و همچنین برای کاری که تا پیش از برخورد، انجام داد، به او شادباش می گویم. او دوباره شگفت انگیز بود و کسی است، که به سختی می توان شکست داد.”

همانطور که می دانید، این سومین رالی لهستان برای تاناک بود که نتوانست دم را تمام کند، همچون سرنوشتی همانند در فصل ۲۰۱۸ و ۲۰۱۶٫

هیدن پادون امروز توانست جایگاه ۱ و ۲ را برای hyundai فراهم سازد، اگرچه او سرعتی درحد رقیبانش نداشت، ولی یک رانندگی بی بدی و نقص در درازا سه روز پیکار، پیروزی در چند بخش از پیکار و مکان دوم را برای او به ارمغان آورد. سباستین اوژیه پس از مشکلاتی که به انگیزه لغزش بزرگی از جاده و ورود به زمین های کناره ‎ ها داشت، کارش را در مقام سوم به پایان برد. اکنون او تنها ۱۱ امتیاز در جدول قهرمانی از نویل جلوتر است.

جدول نتایچ رالی لهستان ۲۰۱۷

دنی سوردو هم جلوتر از استفان لفور به جایگاه چهارم رسید. راننده ی تازه وارد WRC، تیمو سانین، دیگر راننده ی ford فیستا RS از M-Sport به رده ششم نائل آمد. مد اوتبرگ هفتم و الفین ایوانز هشتم شد. آندرس میکلسون و یوهو هانین نیز جدول ۱۰ تن برتر را تکمیل کردند.

دور بعدی در سالنامه مسابقات، رالی فنلاند به تاریخ ۲۷ تا ۳۰ جولای است. (منبع)

دانلود رایگان فیلم پیکار رالی لهستان ۲۰۱۷لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام