سایت جامع خودرو در ایران


» برخورد با بدحجابی و هنجارشکنی تو یا درون خودرو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

برخورد با بدحجابی و هنجارشکنی تو یا درون خودرو

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶


برخورد با بدحجابی و هنجارشکنی تو یا درون خودرو
فرمانده نیروی انتظامی با انتقاد از کیفیت خودرو‌های درونی در بخش ایمنی، اعلام کرد که در چهره نگریستن بدحجابی در تو یا درون خودرو با دم برخورد خواهد شد.

سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه مراسم رونمایی از سامانه بازرسی نامحسوس شهربانی راهور، با اشاره به این نکته که همواره به خودروسازان درباره افزایش ایمنی محصولات دم‌ها چه به‌چهره حضوری و چه مکتوب تذکرات لازم داده شده است، به یاران رسانه گفت:

شهربانی همواره وظایف خود را در چارچوب قانون انجام داده است و در بحث صدور برگ سبز خودرو بدست شهربانی راهور به‌چهره کتبی از سنا شورای اسلامی در این باره سؤال شد که دم‌ها این اقدام شهربانی را قانونی اعلام کردند. ما همواره به دنبال دم هستیم که مردم کارشان در تند‌ترین زمان شدنی انجام شود.

وی در پیوسته با انتقاد از کیفیت خودروهای درونی، افزود:

با فرآوری خودروهای ایمن، تصادفات و تلفات به‌شدت کاهش خواهد یافت. همواره از خودروسازان خواهش کرده‌ایم که ایمنی محصولات خود را افزایش دهند تا در چهره بروز برخورد، کمترین آسیب جانی به سرنشینان وارد شود. دم‌ها باید حفظ جان و سلامت سرنشینان خودروی خود را وظیفه خود بدانند. شهربانی هم هر جا که استانداردهای لازم رعایت نشود، از آمدوشد بازداری و برخورد لازم را خواهد کرد.

به گزارش مهر، فرمانده نیروی انتظامی در باره حواشی پیش‌آمده درباره بحث حریم خصوصی بودن فضای تو یا درون خودرو نیز نکاتی را بیان کرد. وی با اشاره به این جستار که مأموران نیروی انتظامی برای ورود به هر مکانی نیازمند گرفتن دستور هستند و یا باید پوشاک نیروی انتظامی و کارت شناسایی همراه داشته باشند، پذیرفتن داشت:

تمام تلاش شهربانی برپایی فضایی امن همراه با آرامش برای شهروندان است. اگر تخلفی انجام شود بی گمان خودرو بدست شهربانی متوقف خواهد شد. مأمور شهربانی ضابط قانونی است و در چهره نگریستن هرگونه بدحجابی و هنجارشکنی در تو یا درون خودرو رخست برخورد قانونی به دم‌ها داده شده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام