سایت جامع خودرو در ایران


» به کارگیری اگزوز porsche برای ساخت اسپیکر بلوتوثی! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


با آغاز سال ۲۰۱۶ بخش porsche دیزاین یک ساندبار با به کارگیری خروجی‌های اگزوز مدل ۹۱۱ GT3 را منتشر کرد. هم‌اکنون این کمپانی جایگزینی بسیار ارزان‌تر فرآوری کرده که یک اسپیکر بلوتوثی است که در ساخت هنگام قطعاتی از مدل GT3 نیز بکار رفته است.


این اسپیکر که از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده از خروجی‌های اگزوز مشکی porsche 911 GT3 کاربرد کرده و دور هنگام را پوشش آلومینیومی سفارشی فرا گرفته است.


نه تنها این اسپیکر کوچکترین شباهتی با نمونه‌های دیگر موجود در بازار ندارد بلکه الهام گرفتن هنگام از GT3 به آسانی قابل تشخیص است. کمینه افرادی که ۹۱۱ را خوب می‌شناسند این جستار را تأیید خواهند کرد!


porsche دیزاین می‌گوید این اسپیکر بلوتوثی خروجی ۶۰ واتی داشته و صدایی را فرآوری می‌کند که شما از سیستم‌های گران‌تر و بزرگ‌تر چشمداشت دارید. افزون بر این، اسپیکر یاد شده از نمونه‌های ارزان‌بها و پلاستیکی نیست که تنها چند صد گرم وزن داشته باشند و دانستن بدی را به مالک انتقال دهند. این اسپیکر وزن ۳٫۳ کیلویی دارد.


بهای این فرآورده جدید ۴۹۹ یورو است که کاملاً گران‌تر از نمونه‌های عادی محسوب می‌شود. البته برای پیروان porsche هر سنت این مبلغ ارزش دارد!لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


مطالب محبوب
اینستاگرام