سایت جامع خودرو در ایران


» شاخ به شاخ قسمت پنجم سنجش mitsubishi لنسر evo با volkswagen واگن گلف R ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷


موتورترند یک گاهنامه ماشینی در آمریکاست که نخستین چاپ هنگام در سپتامبر ۱۹۴۹ میلادی بود. موتورترند ۶۸ سال تجربه در زمینه آزمایش ، بررسی و سنجش گونه ها خودرو ها را باهم دارد.کمپانی Petersen صاحب این گاهنامه است، گاهنامه ای که در ماه بیش از یک میلیون خریدار دارد، Petersen شخص نیست بلکه یکک دیرینکده خودرو در لس آنجلس می باشد.

خب این تاریخچه کوتاهی از موتورترند بود که مشخص می کند یک تیم چیره دست به فرآوری محتوای ماشینی مشغول هستند. یکی از دلچسب ترین برنامه های موتورترند ، برنامه شاخ به شاخ (Head 2 Head) است که در این برنامه دو خودرو با هم سنجش می شوند و بدون هیچگونه تعصبی روی ماشین هایی آمریکایی ، ماشین ها را با هم سنجش میکنند و از بدی ها و خوبی های هر کدام گفته میشود.

لحن مجری این برنامه خیلی خیلی بهتر از  جرمی کلارکسون است و مطالب فنی بیشتری نسبت به جملات کنایه آمیز کلارکسون گفته می شود.

ما در وننو تصمیم گرفتیم هر آدینه یک قسمت از شاخ به شاخ را همراه با زیر نویس پارسی در سایت پیمان بدهیم.

زیرنویس پارسی بصورت شنیداری انجام می شود.

  • Cammisa-with-Evo-and-Golf-R-at-Streets
  • VW-Golf-R-vs-Mitsu-Evo-Specs

من اندیشه عاشق این قسمت از برنامه شاخ به شاخ بشید، چون در این قسمت دو تا از دوست داشتنی ترین خودروهای جهان با هم سنجش می شوند. در شاخ به شاخ پنجم گواه سنجش و بررسی mitsubishi لنسر evo و volkswagen واگن گلف R هستیم که هر دو مدل ۲۰۱۲ هستند…

زیرنویس پارسی این برنامه اختصاصی بدست Goyban برای تارنما وننو بصورت شنیداری برگردان شده است و زحمات زیادی برای برگردان و هماهنگ کردن زیرنویس انجام شده از این روی هیچ شخص حقیقی و حقوقی پروانه کپی کردن این مطلب را در سایت،تارنگار و کانال های تلگرامی را ندارد. اگر به راستی قصد کمک کردن را دارید لینک این پست را در سایت ها و شبکه های اجتماعی شیر (share) کنید…

نماهنگ “شاخ به شاخ قسمت پنجم” با کیفیت ۷۲۰p HD و حجم ۱۱۹٫۰ MiB

نماهنگ “شاخ به شاخ قسمت پنجم” با کیفیت ۴۸۰p و حجم ۶۲٫۷ MiBلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام