سایت جامع خودرو در ایران


» کسب قاطع‌ترین پُل‌پوزیشن فصل بدست همیلتون ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


در پیوستگی کامیابی تیم مرسدس در تمرین‌های گرندپری بریتانیا، همیلتون توانست صاحب پُل پوزیشن گرندپری بریتانیا شود. امروز، برای همیلتون روز بسیار خوبی بود، او توانست پنجمین پُل پوزیشن خود در بریتانیا را به دست آورد که با رکورد جیم کلارک برابری می‌کند. هم‌چنین او با کسب شصت و هفتمین پُل پوزیشن خود، به رکورد مایکل شوماخر افسانه‌ای با ۶۸ پُل پوزیشن نزدیک شد. تمام این رکوردها در شرایطی به دست آمد که او با قاطعیت و با دویی بیش از ۰٫۵ ثانیه نسبت به رایکونن، تند‌ترین دور را ثبت کرد که این مقدار دویی برای تعیین خط، دویی بسیار زیادی است و درواقع بیشترین دویی تعیین خط در فصل ۲۰۱۷ تا به اینجای کار است.

پیشتاز جدول امتیازات، سباستین فتل سوم شد و والتری بوتاس در جای چهارم پیمان گرفت. بوتاس به خاطر جایگزینی زودهنگام گیربکس ۵ رده تاوان دریافت کرده و پیکار را از جایگاه نهم آغاز خواهد کرد. او تنها راننده از میان ۱۰ تن نخست است که فردا با لاستیک‌های “سافت” به‌جای “سوپرسافت” پیکار را آغاز می‌کند. مکس ورستپن، در جایگاه ششم پیمان گرفت ولی دنیل ریکاردو هم‌تیمی او به انگیزه نقص در سیستم توربو خودرویش، نتوانست زمان خوبی ثبت کند و در واپسین جایگاه تعیین خط پیمان گرفت.

دنیل ریکاردو

ریکاردو که روزهای خوبی را سپری می‌کند و در ۵ پیکار گذشته به روی سکو رفته، باوجود ثبت بدترین زمان و بیستم شدن در تعیین خط، و ۵ رده تاوان به خاطر جایگزینی زودهنگام گیربکس، پیکار را از جایگاه سرانجام آغاز نخواهد کرد چون فرناندو آلونسو که در تعیین خط سیزدهم شد، ۳۰ رده تاوان برای به‌روزرسانی قطعات موتور سیکلت، توربو و باتری ماشین خود دریافت کرده و واپسین راننده خط آغاز سیلوراستون خواهد بود.

فرناندو آلونسو

البته به‌روزرسانی‌ها برای موتور سیکلت honda دوری‌ناپذیر است و maclaren-honda امید دارد تا با این به‌روزرسانی‌ها بتواند در پیکار بعدی که پیکار کم سرعت‌تری است خودی نشان دهد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


مطالب محبوب
اینستاگرام