سایت جامع خودرو در ایران


» بهترین سدان لوکس کامپکت به گزینش موتورویک! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


گزینش برنده بلامنازع از میان ۷ سدان اسپورت فوق‌العاده کاری سخت است و البته یک نمونه‌ی آلمانی توانسته طی آزمایش‌های متعددی که چهره گرفته رقبای خود را کنار بزند.


آیا این خودرو مرسدس C کلاس است؟ یا ب‌ام‌و سری ۳ اسپورت؟ یا خدایگان حلقه‌ها یعنی audi A4؟ خب با پیوسته مطلب همراه باشید تا این جستار را بفهمید. دیگر شرکت‌کنندگان این آزمایش عبارت‌اند از جگوار XE، alfa romeo جیولیا، لکسس IS و cadillac ATS.

تیم آزمایش موتور سیکلت ویک همگی خودروها را در آزمایش‌های دلنشین‌توجهی شرکت داده که از هنگام میان می‌توان به آزمایش‌های شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت، طی مسافت ۴۰۰ متر، آزمون‌های کیفیت و چابکی و… اشاره کرد. البته برخی خودروها ثابت کرده که رانندگی گیرا‌تری نسبت به دیگران دارند.

alfa romeo جیولیا از زمان عرضه تاکنون در آزمایش‌های متعددی درخشیده و در این چشم وهمچشمی نیز از آنگونه بهترین‌ها بوده است. حتی جیولیا در انتهای آزمایش در میان یکی از ۳ خودروی برتر پیمان گرفته است. این در حالی رقم خورده که رقبای گران‌تری پشت سر alfa romeo مشغول بوییدن دود اگزوز بوده‌اند!

تنها سورپرایز بزرگ این آزمایش مکانی بوده که به جگوار XE تعلق گرفته است. جدای از این جستار، لکسس IS بر پایه انتظارات در رتبه واپسین پیمان گرفته و البته ب‌ام‌و سری ۳ نیز سن بالای خود را به همگان نشان داده است.


ویدئوی زیر را تماشا بفرمایید تا با بهترین سدان لوکس کامپکت بازار به گزینش موتور سیکلت ویک آگاه شوید.

[دانلود ویدئو]لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام