سایت جامع خودرو در ایران


» ساعت دغدغه، صدای شما را می رساند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

ساعت دغدغه، صدای شما را می رساند

دسته بندی : خودرو تاریخ : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶


ساعت دغدغه، صدای شما را می رساند
گروه مستند اسب بخار، در خدمتی جدید طرح «ساعت دغدغه» را راه اندازی کرده است.
«ساعت دغدغه» نام بخشی از قسمت جدید اتاق آگاهی ها اسب بخار است که به چهره هفتگی در فضای مجاری منتشر می شود. شما می توانید از راه ساعت دغدغه، دشواری ها خود را با شرکت های خودرویی و محصولاتشان مطرح کنید. شاید در میان دوستان و آشنایانتان افرادی هستند که با خودرو خود به دشوار خورده اند و شرکت عرضه کننده هیچ پاسخی را ارائه نمی دهد. پس می توانید روی ساعت دغدغه اسب بخار حساب کنید.
برای شرکت در ساعت دغدغه، می توانید به این طریق با اسب بخار در پیوستگی باشید:
۱- شما باید یک فایل صوتی برای اسب بخار تهیه کنید. پروا داشته باشید که صدای خود را در فضای آرام ضبط کنید و ابتدای هنگام نام و نام خانوادگیتان را ذکر کنید. بیشینه زمان فایل صوتی شما باید ۳۰ ثانیه باشد تا قابلیت پخش گسترده در فضای مجازی را داشته باشد.
۲- اگر خودرو شما به دشوار بر خورده است و نمایندگی پاسخ صریحی به شما نمی دهد، باید فایل صوتی را همراه با تصویر ستانی خودرو (با پلاک) و تصویر کارت خودرو برای ما ارسال کنید تا صحت حقوقی مسئله مشخص شود. پلاک خودرو و کارت ماشین شما در برنامه اسب بخار منتشر نمی شود و تنها جهت حفظ ضریب اطمینان کاربرد می گردد.
۳- پروا داشته باشید فایل های صوتی که در هنگام توهین، الفاظ رکیک و بار حقوقی کاربرد شده باشد، غیر قابل انتشار است. لذا شان برنامه را در حین ارسال فایل حفظ نمایید.
۴- زمانی که فایل و تصاویر باره نظر به دست کارشناسان اسب بخار برسد، پس از بررسی به تریتب در نخستینگی پخش پیمان می گیرد.
۵- فایل صوتی و تصاویر را به آیدی تلگرام Asbe_bokhar94@ ارسال نمایید.
در این طرح اسب بخار موظف است صدای شما را به شرکت های خودرویی برساند تا پیگیر دشوار شما باشند. شما تنها دشوار خود را به ساعت دغدغه اتاق آگاهی ها اسب بخار اعلام می کنید و سپس پیگیری های لازم از سوی اسب بخار انجام می شود و نتیجه هنگام به چهره همگانی اعلام خواهد شد.
گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام