سایت جامع خودرو در ایران


» IT‌های نهفته در ferrari 812 سوپرفست ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


گسترش فناوری‌های مربوط به صنعت خودرو سرعت بسیار بالایی دارد به گونه‌ای که سوپرکارهای چند سال پیش هم‌اکنون از نظر عملکردی در برابر برخی هاچبک ها کم می‌آورند! هایپرکارهای هیبریدی نیز حریفانی از مدل‌های سطح پایین‌تر maclaren، porsche و ferrari را پیش روی خود می‌بینند.


برای آشنایی با برخی جنبه‌های مدل جدید ۸۱۲ سوپرفست، ferrari نماهنگ‌هایی را از دینامیک، آئرودینامیک و البته پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶٫۵ لیتری تنفس طبیعی این خودرو منتشر کرده است.


این پیشرانه می‌تواند بیشینه قوت ۷۸۹ اسب بخار را در دور ۸۵۰۰ و ۷۱۸ نیوتون متر گشتاور را در دور ۷ هزار فرآوری نماید. این میزان نیرو برای ثبت شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۲٫۹ ثانیه‌ای کافی بوده و کسب بیشینه سرعت ۳۴۰ کیلومتر در ساعت نیز برای خودرو میسر گردیده است.


۸۱۲ سوپرفست همچنین به لطف به کارگیری فرمان الکتریکی و فرمان پذیری چرخ های عقب از نیاکان خود جدا می‌شود. به کارگیری این سیستم مایه می‌شود خودرو چابک‌تر از جی تی های ۱۲ سیلندر پیشین باشد و در سرعت‌های بالاتر نیز پایداری بیشتری از خود نشان دهد.


ferrari زمان طی یک دور فیورانو را برای ۸۱۲ سوپرفست اعلام نکرده ولی این رکورد هر چقدر که باشد احتمالاً فاصله‌ای ۲ ثانیه‌ای با لافراری خواهد داشت. گمان ما این است یک راننده چیره دست می‌تواند با ۸۱۲ سوپرفست در جاده‌های پر پیچ و خم توانایی شاخ‌وشانه کشیدن برای هایپرکارهای هیبریدی را داشته باشد.

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام