سایت جامع خودرو در ایران


» mazda امن‌ترین خودروهای جاده‌ای را فرآوری می‌کند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


هرکسی هنگام خرید خودرو جدید، معیارهای ویژه خود را دارد. برای بسیاری از کسان، نخستین و مهم‌ترین چیز ایمنی خودرو است، و به همین علت خریداران باید مدت بیشتری در نمایشگاه‌های خودرو جستجو کنند تا خودروهای ایمن‌تری پیدا کنند.

در سال‌های پسین شرکت‌های خودروساز ملاحظات ایمنی بیشتری را رعایت می‌کنند. از کیسه هوا گرفته تا سیستم‌های ترمز، همگی به دنبال ایمنی بیشتر برای سرنشینان خودرو هستند. مؤسسه بیمه ایمنی بزرگراه یکی از نهادهایی است که خودروها را از نظر ایمنی رتبه‌بندی می‌کند.

بر پایه نظر مؤسسه بیمه و ایمنی بزرگراه‌های آمریکا ، نتایج آزمایش‌ها نشان می‌دهند که این شرکت، تنها خودروساز کاملی است که می‌تواند ادعا کند ایمن‌ترین برند جهان است. حتی volvo با شهرت جهانی برای ایمنی خودروهایش، امسال رتبه پلاس خود را برای S90 و XC90 جدید از دست داد (و هنوز هم وی‌ ۹۰ این شرکت آزمایش نشده است).
mazda ایمن‌ترین خودروساز

شاهکار mazda برای یک رتبه پلاس دیگر برای CX-5 است که در پنج سال گذشته به بالاترین رتبه‌های ایمنی رسیده است. این کراس‌اوور با ترمز اضطراری در سرعت پائین و چراغ‌های LED استاندارد ارائه می‌شود؛ ولی برای آینده، نیاز به سیستم جلوگیری از برخورد با سرعت بالا و سیستم تغییر خودکار نور چراغ‌ها دارد.

سیستم تغییر خودکار نور چراغ‌ها، سیستمی است که در شب به‌طور خودکار نور بالا و نور پایین چراغ‌ها را برای راننده تغییر می‌دهد.

mazda ایمن‌ترین خودروساز

CX-3 کوچک‌تر و CX-9 بزرگ‌تر هر دو بالاترین رتبه را به دست آوردند؛ همان‌طور که mazda ۳ (سدان و هاچ‌بک) و mazda ۶ نیز به چنین رتبه‌هایی دست پیدا کردند. این رتبه‌بندی تنها دربرگیرنده میاتا MX-5 نمی‌شود؛ چرا که این مؤسسه خودرو‌های ورزشی کوچک را رتبه‌بندی نمی‌کند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام