سایت جامع خودرو در ایران


» فراخوان بیش از ۲ میلیون خودرو honda ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

فراخوان بیش از ۲ میلیون خودرو honda

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶


فراخوان بیش از ۲میلیون خودرو honda
شرکت خودروسازی honda موتور سیکلت اعلام کرد، به انگیزه ریسک وقوع آتش سوزی، نزدیک ۲.۱ میلیون دستگاه از محصولات خود در سراسر جهان را برای جایگزینی سنسورهای باطری این خودروها فرا می خواند.
به گزارش رویترز، شرکت خودروسازی honda موتور سیکلت اعلام کرد، به انگیزه ریسک وقوع آتش سوزی، نزدیک ۲٫۱ میلیون دستگاه از محصولات خود در سراسر جهان را برای جایگزینی سنسورهای باطری این خودروها فرا می خواند.
به گزارش تسنیم، کریس مارتین، سخنگوی این شرکت خودروسازی ژاپنی اعلام کرد، این فراخوان دربرگیرنده ۱٫۱۵ میلیون دستگاه خودروی honda آکورد مدل سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ در آمریکا و نزدیک یک میلیون دستگاه از همین مدل در دیگر کشورها می شود تا سنسور باطری ۱۲ ولت آنها جایگزین شود.
این شرکت گفته، تاکنون ۴ باره وقوع آتش سوزی در قسمت موتور سیکلت خودروهای فروخته شده در آمریکا و کمینه یک باره در کانادا گزارش شده است. این موارد در مناطقی رخ داده که در هنگام زمستان برای جلوگیری از یخ زدن جاده ها از مقادیر زیادی نمک کاربرد می شوند.
همچنین در آمریکا ۳۹۷۲ باره درخواست به کارگیری گارانتی در آمریکا برای این خودروها به ثبت رسیده است.
honda گفته، سنسور باطری این خودروها شدنی است به اندازه کافی برای جلوگیری از ورود نم استوار نشده باشند. در درازا زمان، نم موجود در نمک جاده یا دیگر مواد شدنی است وارد سنسور باطری شود و مایه زنگ زدگی و در پایان اتصالی سنسور گردد.
شرکت honda گفته به انگیزه شمار قابل پروا خودروهایی که پیمان است فرا خوانده شوند، نمایندگی ها پیش درآمد اقدام به تعمیر زودگذر این خودروها خواهند کرد و با به کارگیری چسب گیر از ورود نم به تو یا درون سنسور خواهند شد تا بعدا کم کم سنسورهای معیوب را جایگزینی نمایند.
شرکت honda در ژوئن ۲۰۱۶، یک سنسور باطری بازطراحی شده را فرآوری کرد. پس از پژوهش در باره پیشامد رخ داده در چین این شرکت اعلام کرد، پیش درآمد انگاشت می کرده «شمار موارد اینچنینی در آینده پایین خواهد بود» ولی پس از دریافت گزارش ها بیشتری از وقوع آتش سوزی، به تحقیقات خود در این زمینه پیوستگی داده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام