سایت جامع خودرو در ایران


» بررسی audi RS5 جدید 2017 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

بررسی audi RS5 جدید ۲۰۱۷

دسته بندی : Audi ، rs5 ، آئودی ، اخبار ، اسلایدر ، خودروهای آلمانی ، دنیای خودرو تاریخ : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶


وبسایت وننو – audi RS5 جدید، مجهز، آسان و کاربردیست ولی تغییر اندازه پیشرانه به V6، از لذت هنگام کاسته است…

گمان زدن برنامه audi، زمانی که از یک مدل جدید رونمایی می کند، چندان دشوار نیست – نخست از هنگام، ما مدل کاملا جدید A4 را داشتیم، که مدل A5 از راه رسید. پس از هنگام مدل جذابتر S5 آمد. هم اکنون ما خودروی تماما جدید و سر دسته ی خط RS5 را رانده ایم، سریعترین از میان همه ی آنها.

audi RS5
Audi RS5 2017
 • Audi RS5 2017 veneno.ir (2)
 • Audi RS5 2017 veneno.ir (1)

چیزی که انتظارش را نداشتیم، اگرچه، تغییر پیشرانه به یک V6 توربوشارژ، از پیشرانه بی اندازه ی V8 مدل پیشین RS5 بود. به دلیلش این بود که خواستیم ببینیم این خودرو جمع و جور و پرچمدار، با هستی کاهش اندازه در پیشرانه، یارای چشم وهمچشمی با مرسدس ای mg C63 کوپه و بی ام دبلیو M4 را دارد.

تنها پیشرانه نیست که عقب کشیده است، این مدل جدید ۶۰ کیلوگرم سبک تر از گذشته است. اینها همه حاکی بر خوب بودن است ولی، بدبختانه شوربختانه، نخستین رانندگی ما نشان از همان موضع پیشین نسبت به دیگر رقباست – این خودرو در بحث هیجانِ رانندگی، در حد دیگر رقبا نیست.

این موتور سیکلت بخش مهمی از این تازه وارد است، احساسش – و صدایش – بی مزه است. در هیچ جا، حتی نزدیک به موتور سیکلت هیجان انگیز V8 استوک نیست; همچنین موتور سیکلت V8 در مرسدس. حتی پیشرانه شش سیلندر دست نویسِ بی ام دبلیو M4، کاراکتر بیشتری دارد.

Audi RS5 2017

همچون پیشرانه ای که بر روی S5 پیمان دارد، این V6 طراحی شده است تا عملکردی که بر روی کاغذ نوشته شده است را، ارائه کند; تا اینکه هیجان را بر روی جاده به نمایش بگذارد. این خودرو در ۳٫۹ ثانیه به سرعتی برابر یا ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد و زمانی که پایتان را روی گاز می فشارید. بسیار تند است، ولی این پیشرانه ی خسته کننده، بیشتر رفتاری مانند به یک پیشرانه ی دیزل بزرگ دارد تا یک منش پرآشوب و پرهیجان بنزینی.

شماره ۶۰۰ نیوتون متر، گشتاور تولیدی، چشم ها را بر روی برگه ی مشخصات خیره می کند و شما نیز می توانید هنگام را در جاده دریافتن کنید. از دور موتور سیکلت ۱،۹۰۰ تا ۵،۰۰۰ دور بردقیقه، جریانی سریعی درمی گیرد، گرچه نقطه پایانی به گونه ای در اینجا، فدای دنده دهی کوتاه می شود.

جعبه دنده ی تیپ ترونیک و ۸ سرعته ی خودکار بسیار خوب است، دنده ها را تند و نرم جایگزینی می کند. پس از هر بالابردن دنده، صدای انفجاری از اگزوز شنیده می شود و ما این را دوست داریم( و همچمین آزار کردن دیگران را)، ولی تنها مسئله حقیقِ هنگام، به کارگیری پلاستیک است، ماشین ۹۸ های کلیک در پشت فرمان، حسِ بی کیفیت بودن را منتقل می کنند.

نمای تو یا درون RS5 مدل ۲۰۱۷

RS5 در راه سر راست بسیار تواناست، مخصوصا زمانی که سیستم چهارچرخ متحرک هنگام، همگی قوت را بوسیله ی چرخ ها به زمین می چسباند; همین داستان هم، در پیچ ها راستگو است. ورود به پیچ ها و همچنین برونرفت از آنها آسان است، زیرا این مهم با تکیه بر سامانه ی هوشمند مهار گشتاور که قوت را به جایی منتقل می کند تا بتواند خودرو رو حول محور پیچ بچرخاند. بدست می آید.

چسبندگی زیادی هستی دارد، ولی RS5 از لحاظ باحال بودن در پیچ ها پس از بی ام دبلیو M4 و مرسدس C63 پیمان دارد. میل زیادی به کم فرمانی هستی دارد مگر اینکه آنرا به سختی زیر فشار پیمان بدهید –  به شرایط خوب در جاده یا پیست نیاز است. هنگام دو خودرو حس بازیگوشی و سرزندگی را در سرعت های عادی به ارمغان می آورند. اگر شما بخواهید تا جاده ای عالی را با سرعت بپیمایید،  RS5 هنوز هم عالیست; گرچه دوست دارید تا همه این فرآیند، حسی ویژه تر داشته باشد.

فرمان تیز و شاسی چسبنده ی RS5، هرگاه که حالت دینامیک را گزینش کنید، با یک سیستمِ تعلیقِ سفت تعریف می شود. این حالت، حرکات پهلویی را کاهش داده و خودرو را چابک تر می کند – و فرمان وزن خوبی دارد و دریافتن متناسب تری را به راننده منتقل می سازد. البته همچنان در این راه کمی عقب تر از M4 به نظر می رسد.

پیشرانه audi RS5

دمپرهای تطبیقی را روی حالت آسان پیمان دهید تا RS5 به آرامی جاگیر شود. زمانی که بصورت عادی در حال رانندگی هستید، این خودرو بسیار ترو تمیزتر از یک بی ام دبلیو M4 است و دریافتن راحتی در این جاده ی آزمایشِ فرانسوی را به همراه می آورد. در حالی که RS5 با پروا به حالت رانندگی انتخابی، منش دوگانه ای دارد، ولی مشخصا بر روی راحتی تمرکز دارد تا تند و تیزی مطلق. حالت دینامیک، خودرو خیلی تغییر نمی دهد، تنها کمی آنرا سفت و سخت می کند.

منش رام بودن در بزرگراه، در حالی که RS5 ساکت، آرام و، بله، آسان است، باری دیگر به چشم می خورد. صندلی ها، محل قرارگیری راننده و فضای درونی با کیفیت، همگی به حس ‘خودرویی متین و تند’ کمک کرده است. البته پیشرانه ای توانمند، نویدِ یک پیشی گیری آسان را می دهد، و درعین حال با صرفه تر از گذشته است – به هرحال ۳۲٫۵ مایل بر گالن چندان هم کم هزینه نیست.

اگر در اندیشه خرید یک RS5 هستید و دلیلتان این است که خودروی سریعی در همه جاست و همه را به بازی می گیرد، مدل S5 – یا حتی مدل نیرومند و چهار سیلندر ۲۴۹ اسب بخاری – انتخابی بسیار ارزانتر برای رانندگیست. شما همه هنگام چیزها را دارید و در بزرگراه به راحتی رانندگی می کنید، همانطور که گفته ایم، RS5 جاهایی که یک کوپه با عملکرد بالا، باید برتری داشته باشد را، ارائه نمی کند.

هنوز، خریداران زیادی هستی دارند که با دانستن اینکه، خودرویشان سریعترین، گرانترین در رده ی A5 – و کابینی با دوختِ قرمز دارد، دلشاد خواهند شد. audi همواره طراحی درونیِ تاثیرگذاری را عرضه می کند و همگی رقیبانش را با ویژگی هایی چون، شُسته و رُفته بودن، سبکی پاکیزه، سیستم چندرسانه ای با فناوری بالا و به کارگیری مواد قشنگ در همه ی فضاها، شکست می دهد.

همچنین نمای درونی با فضای درونی همخوانی دارد – چهره ای خشن دارد بی آنکه خودنمایی کند، و نمای بیرونی اسپرت کاملا درخور RS5 است. چراغ های LED جلو، به همراه هواکش هایی در کنار، اشاره ای به مدل های پیشین RS دارد، و جلو پنجره پهن تر، چهره ای هوشمدانه تر به audi بخشیده است.

 • مشخصات کلیدی:
 • مدل: audi RS5
 • بها: ۶۲،۹۰۰ پوند
 • پیشرانه: ۲٫۹ لیتر V6 توربوی دوقلو بنزینی
 • توان/گشتاور: ۴۴۴ اسب بخار متریک/۶۰۰ نیوتون متر
 • انتقال قوت: هشت سرعته خودکار، چهارچرخ متحرک
 • ۰ تا ۶۲ مایل برساعت: ۳٫۹ ثانیه
 • بیشینه ی سرعت: ۱۵۵ مایل بر ساعت
 • مصرف سوخت/CO2 :

۳۲٫۵ مایل بر گالن/۱۹۷ گرم بر کیلومتر

 • چگونگی فروش: درحال فروش

منبعلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

  مطالب محبوب
  اینستاگرام