سایت جامع خودرو در ایران


» حضور ویژه geely GC6 در نمایشگاه خودرو شیراز ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


شرکت خودروسازان بم سه روش فروش نقدی، پیش‌فروش و اقساطی برای عرضه geely GC6 را برای دلبستگی مندان در نظر گرفته است.

شرکت خودروسازان بم نماینده رسمی geely در ایران همزمان با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز برای فروش شماری از محصولات خود بخشنامه جدید صادر کرد.

بر این پای بست شما برای خرید geely GC6  با پرداخت ۴۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و با دریافت ۶۰۰ هزار تومان تخفیف می توانید پس از یک ماه خودروی خود را دریافت نمایید.
این فرآورده در ۳ رنگ سفید، مشکی و خاکستری فیلی در دسترس شما خواهد بود.

خودروسازان بم برای این فرآورده ۲ گونه فروش دیگر نیز در نظر گرفته اند که به شرح زیر است:

xhk7nrn0de26p7pvp27t.jpg

پیش‌فروش:

در این مدل شما برای آغاز فرآیند خرید نخست باید پیش پرداخت ۲۰ میلیون تومانی به حساب این خودرو ساز واریز کرده و مابقی هزینه خرید را در هنگام صدور فراخوانه تسویه نمایید. البته شما در این روش می توانید پیش پرداخت ۲ و ۳ مرحله ای را گزینش کنید که در این چهره برای پرداخت ۲ مرحله ای جمعا ۲۳ میلیون تومان و برای پرداخت ۳ مرحله ای نیز جمعا ۱۸ میلیون تا پیش از صدور فراخوانه واریز خواهید کرد. خودروی خریداری شده در این روش در شهریور، مهر و آبان ۹۶ آماده تحویل خواهد بود و بر حسب زمان تحویل شما از ۴۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان تخفیف ویژه برخوردار می شوید.

فروش اقساطی:

بمی ها برای راحتی کار خریداران روش قسطی را نیز برای شما در نظر گرفته اند که بر این پای بست شما تنها با پرداخت ۲۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می توانید نام نویسی خود را انجام داده و مابقی هزینه خرید خودرو را در ۱۲ قسط ۱ میلیون و ۵۳۰ هزار تومانی پرداخت نمایید. زمان تحویل geely GC6 در روش قسطی نیز یک ماه پس از نام نویسی بوده و در چهره دیرکرد شرکت در تحویل خودرو، ۲٫۵ درصد سود به پول شما تعلق می گیرد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام