سایت جامع خودرو در ایران


» رونمایی شرکت تاکسی لندن از خودروی برقی TX ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


پروا تولیدکنندگان خودرو به عرضه‌ی محصولات الکتریکی به‌سرعت در حال افزایش است. به‌تازگی شرکت تاکسی لندن از خودروی برقی جدیدی با نام TX رونمایی کرده است تا نام خود را در کنار سازندگان خودروی برقی نامدار با تیراژ بالا پیمان دهد.

شرکت تاکسی لندن که به تازگی به‌طور رسمی به شرکت خودروی برقی لندن (LEVC) تبدیل شده است، از تاکسی جدید برقی TX رونمایی کرد. تاکسی برقی پیمان است از پائیز امسال، فرآوری انبوه شود. این تاکسی با IT eCity طراحی شده که دربرگیرنده یک سیستم نیرومحرکه برقی پیشرفته و باتری‌های نوین به همراه یک ژنراتور بنزینی کوچک است.

تاکسی برقی جدید لندن

شرکت LEVC می‌گوید بیشینه مسافت کارکرد این خودروی برقی، نزدیک ۶۴۳ کیلومتر است که می‌تواند ۱۱۲ کیلومتر به‌چهره تمام الکتریکی و با میزان انتشار آلایندگی صفر جنبش کند. محدوده ترکیبی بیش از ۶۰۰ کیلومتر، نشان می‌دهد که راننده می‌تواند بدون نیاز به توقف برای سوخت‌گیری، مسافران را از لندن به ادینبورگ یا پاریس منتقل کند.

روز گذشته، کریس گابی مدیر اجرایی LEVC، به خبرنگاران گفت:

امروز، لحظه‌ای فوق‌العاده هیجان‌انگیز برای این شرکت، شهرهای جهان، هوایی که تنفس می‌کنیم و رانندگان وسایل نقلیه بازرگانی است. راه‌اندازی LEVC نشان از رهبری بریتانیا به‌سرنویس نخستین جنبش‌کننده به‌سوی برپایی تنها شرکت خودروی برقی اختصاصی در جهان برای بازار بازرگانی شهری است. ما به‌سرنویس تولیدکننده تاکسی برقی لندن، دیدگاه بی‌نظیری به نیازهای اپراتورهای بازرگانی داریم. با پروا به بهترین طراحی و مهندسی بریتانیا و همچنین تخصص فنی شرکت volvo که شریک ما است، محصولات ما به تغییر زندگی شهری کمک می‌کنند. این طرح با صرفه‌جویی در مصرف سوخت، در سنجش با مدل دیزلی ما، به‌طور میانه در هر هفته ۱۰۰ پوند به رانندگان تاکسی کمک خواهد کرد.

تاکسی برقی جدید لندن

در میان ویژگی‌های این تاکسی، پنجره مشبک مستطیلی و چراغ‌های دایره‌ای با LED قابل تشخیص، نقاط شارژ تلفن همراه، Wi-Fi و درب مسافری عقب است که با دهانه ۹۰ درجه باز می‌شود. همچنین قابلیت دسترسی این خودروی برقی دربرگیرنده حلقه‌های القایی برای وسایل شنوایی و دستگیره‌های روبرویی و لبه‌های صندلی برای کسان نیمه بینا است. IT حلقه القایی یک سیستم صوتی است که در دم، یک حلقه سیم در خودرو، سیگنال الکترومغناطیسی فرآوری می‌کند که به‌طور سر راست بدست سمعک‌ شنیده می‌شود و بدست کسان ناشنوا کاربرد می‌شود. این شرکت علاوه بر تاکسی جدید لندن، با نام TX، پس از سرمایه‌گذاری سنگین به ارزش ۳۲۵ میلیون پوند؛ نام جدید و نشانه بازرگانی خود را نیز به نمایش گذاشت.

تاکسی برقی جدید لندن

LEVC در حال آماده نخستین سفارش میان‌المللی خود را دربرگیرنده ۲۲۵ دستگاه تاکسی برقی، از هلند دریافت کرده که پیمان است در سال ۲۰۱۸ تحویل داده شود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام